30.000 dolarów na film o Złotej Piątce!

Każdy mniej lub bardziej obeznany w e-sporcie na pewno kojarzy “Złotą Piątkę”. Rafał Jędrzejczak, który chce stworzyć film właśnie o historii AGAiN organizuje zbiórkę pieniędzy na ten cel.

[youtube id=”sCr_-mOYvpA” width=”600″ height=”350″]

Suma do zebrania jest dosyć spora. Potrzeba 30.000 dolarów. Wszyscy, którzy chcą wspomóc odsyłamy na stronę serwisu indiegogo!

Cieszy także fakt, że w filmie ma pojawić się Łukasz “LUq” Wnęk, który dołożył wielką “cegiełkę” do sukcesów, których małą część możecie zobaczyć poniżej.

AGAiN – polska drużyna e-sportowa założona w październiku 2006 roku, w 2010 roku wchłonięta przez Frag eXecutors, od 2011 roku część niemieckiej drużyny ESC Gaming. Obecnie stara dobra Złota Piątka nie gra już razem.

Osiągnięć Złotej Piątki jest na prawdę wiele. Do nich możemy zaliczyć trzykrotne mistrzostwo w cyber-olimpiadzie – wcg World Cyber Games (2006, 2009, 2011), drugie miejsce na  Intel Extreme Masters Season 3 – World Championship i  Season 5 – World Championship, pierwsze na  Intel Extreme Masters Season 1 oraz  Season 2011/12 – World Championship.

pgs-neo-taz-luq-loord-kuben-cs

 

 

Podziel się z nami swoją opinią

   Dodaj Odpowiedź

    
   eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
   Logo
   Enable registration in settings - general