ALSEN Team nawiązuje współpracę z AOC

Organizacja ALSEN Team nie zwalnia tempa. Niedawno informowaliśmy Was o nawiązaniu przez nią współpracy z dwoma poważnymi partnerami, firmami: Kingston oraz Chieftec. Teraz przyszła kolej na kolejną markę, która jest AOC.

aoc

Firma AOC na swojej stronie internetowej przedstawia się w następujący sposób:

Marka AOC to urządzenia informatyczne i elektroniczne wysokiej jakości, często zdobywające przychylne recenzje i wysokie noty w publikacjach specjalistycznych. W firmie AOC słowa „OBSŁUGA KLIENTA” piszemy wielkimi literami, a słowo „cena” — małymi. Nasi projektanci i inżynierowie wyposażają produkty w przełomowe technologie, jednocześnie dbając o jak najwyższą niezawodność i łatwość obsługi. O tym, że im się to udaje, świadczą setki i tysiące zadowolonych użytkowników w prywatnych i publicznych sektorach handlowym, przemysłowym, badawczym i naukowym. Każdego miesiąca kolejni klienci wybierają naszą markę.

Na stronie ALSEN Team możemy przeczytać:  Grono naszych sponsorów stale się powiększa, mamy dla was dobre wieści, już niebawem poznacie więcej szczegółów!. Świadczy to, że nie jest to jeszcze koniec dobrych wieści dla fanów tej drużyny. Czekamy więc na więcej szczegółów.

Podziel się z nami swoją opinią

   Dodaj Odpowiedź

    
   eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
   Logo
   Enable registration in settings - general