Alsen-Team znajduje kolejnych sponsorów!

Jakiś czas temu, na naszej stronie pojawiało się dużo informacji na temat nowych sponsorów drużyny Alsen-Team. Tymczasem włodarze zespołu nie próżnują i nawiązują współpracę z dwiema kolejnymi firmami.

alsen-team-textured

Od dziś oficjalnie zespół ten wspierany będzie przez dwie, światowej klasy marki – Logitech oraz Philips. Kilka słów na temat pierwszej firmy:

Firma Logitech projektuje osobiste urządzenia peryferyjne, koncentrując się na innowacyjnych rozwiązaniach i doskonałej jakości, aby usprawnić korzystanie z cyfrowych technologii. Rozpoczęliśmy w 1981 roku od myszy, które w tamtym czasie były nowatorskim rozwiązaniem umożliwiającym bardziej intuicyjną obsługę komputerów. – logitech.com

Firma MMD, która zajmuje się globalną sprzedażą i marketingiem monitorów PHILIPS, zdecydowała się na współpracę razem z drużyną Alsen-Team. Krótki opis firmy Philips:

Holenderska firma Royal Philips to lider w dziedzinie technologii oraz firma o bogatym przekroju obszarów prowadzenia działalności. W naszej pracy skupiamy się na poprawie jakości życia ludzi poprzez wprowadzanie znaczących innowacji w dziedzinach opieki medycznej, produktów konsumenckich oraz oświetlenia. – philips.pl

Podziel się z nami swoją opinią

   Dodaj Odpowiedź

    
   eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
   Logo
   Enable registration in settings - general