AMPOL nowym projektem Talara

Po bardzo udanym turnieju w Warszawie zainteresowanie Call of Duty 4 wcale nie zmalało. Po powrocie do aktywnego grania ETEK następnymi graczami – weteranami, którzy postanowili spróbować na nowo swoich sił są Artur “Talar” Karczmarczyk, Grzegorz “Dedek” Szyszka oraz Paweł “p4LLL” Wojda.

O ile nick Talar młodszemu pokoleniu graczy jeszcze coś mówi, tak Dedek i p4LLL mogą być już mniej kojarzeni w środowisku cod4 ze względu na długą przerwę w grze. Panowie kilka lat temu występowali na scenie pod nazwą AMPOL w zupełnie innym składzie. Aktualne szeregi tej drużyny dopełnili Aleksander “hiszpan” Dmowski, grający już wcześniej z Arturem w TTG oraz Patryk “pTX” Pawlak.

Oświadczenie Aleksandra “hiszpana” Dmowskiego:
Jesteśmy dość świeżym teamem, ponieważ gramy ze sobą dopiero od tygodnia. Potrzeba czasu na zgranie oraz ustalenie jak mamy grać na poszczególnych mapach. Oby z każdym dniem wychodziło nam to coraz lepiej. Rozegraliśmy już parę meczy z drużynami, które były na ostatnim lanie w Warszawie, lecz niestety nie wszystkie wyniki są dla nas satysfakcjonujące. Mamy nadzieję, że wkrótce się to zmieni.

Skład AMPOL:

 • Artur “Talar” Karczmarczyk
 • Paweł “p4LLL” Wojda
 • Grzegorz “Dedek” Szyszka
 • Aleksander “hiszpan” Dmowski
 • Patryk “pTX” Pawlak

10 komentarzy
 1. Nie znam, ale GL.

 2. Good luck Dedek! :)

 3. powodzenia :)

 4. GL PATAGON

 5. NIc nie ugraja :p

 6. Talar to nie bedzie ten sam AMPOL co za czasów zetówki :) no ale GL

  Dodaj Odpowiedź

   
  eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
  Logo
  Enable registration in settings - general