Po bardzo udanym turnieju w Warszawie zainteresowanie Call of Duty 4 wcale nie zmalało. Po powrocie do aktywnego grania ETEK następnymi graczami – weteranami, którzy postanowili spróbować na nowo swoich sił są Artur „Talar” Karczmarczyk, Grzegorz „Dedek” Szyszka oraz Paweł „p4LLL” Wojda.

O ile nick Talar młodszemu pokoleniu graczy jeszcze coś mówi, tak Dedek i p4LLL mogą być już mniej kojarzeni w środowisku cod4 ze względu na długą przerwę w grze. Panowie kilka lat temu występowali na scenie pod nazwą AMPOL w zupełnie innym składzie. Aktualne szeregi tej drużyny dopełnili Aleksander „hiszpan” Dmowski, grający już wcześniej z Arturem w TTG oraz Patryk „pTX” Pawlak.

Oświadczenie Aleksandra „hiszpana” Dmowskiego:
Jesteśmy dość świeżym teamem, ponieważ gramy ze sobą dopiero od tygodnia. Potrzeba czasu na zgranie oraz ustalenie jak mamy grać na poszczególnych mapach. Oby z każdym dniem wychodziło nam to coraz lepiej. Rozegraliśmy już parę meczy z drużynami, które były na ostatnim lanie w Warszawie, lecz niestety nie wszystkie wyniki są dla nas satysfakcjonujące. Mamy nadzieję, że wkrótce się to zmieni.

Skład AMPOL:

  • Artur „Talar” Karczmarczyk
  • Paweł „p4LLL” Wojda
  • Grzegorz „Dedek” Szyszka
  • Aleksander „hiszpan” Dmowski
  • Patryk „pTX” Pawlak