AMPOL teraz jako GF-Gaming

Na początku czerwca informowaliśmy Was o powstaniu nowej drużyny na scenie, czyli AMPOL. Natomiast prawie tydzień mogliście się dowiedzieć o rozpadzie dotychczasowej dywizji Call of Duty 4 w GF-Gaming. Obydwa te fakty podaję nieprzypadkowo, ponieważ po tytule już wiadomo, że AMPOL będzie teraz reprezentować GFG.

Nowi reprezentanci GF-Gaming nadal grają tym samym składem, co na początku czerwca. W akcji będziemy mogli ich zobaczyć już w niedzielę, ponieważ zapisali się do turnieju eWojownik & muflon 5v5 Night Cup #1. Ich nowy zarząd z pewnością jest ciekaw ich aktualnej formy. Na temat dołączenia do GFG wypowiedział się Grzegorz ‘Dedek’ Szyszka:

Pierwszy krok już dawno za nami, czyli znalezienie 5 takich samych pod względem charakteru, a kolejny krok można powiedzieć, że dzięki wyuczonej przez życie cierpliwości sam przyszedł. Graliśmy sami dla siebie, aby czerpać przyjemność z gry, a teraz wszystkim tym możemy się także podzielić z nową organizacją. I TO JAKĄ! Mówiąc szczerze nie zależało nam na żadnej innej, TA lub dalej gramy pod nazwą AMPOL, do której nie tylko my mamy szacunek, po prostu marka sama w sobie. Od dzisiaj każdy nasz wynik będzie szedł także na konto GF-Gaming, czyli nasza mobilizacja wzrasta dwukrotnie. Warunki przyjęcia były po prostu nie do odrzucenia, a dokładniej mówiąc Jakub “pynio” Pyszczek nas zaskoczył za co jemu i całemu zarządowi chylimy czoła. Współpraca, która już od pierwszych kilku wymienionych słów stała się sympatyczna będzie także owocna.

Skład GF-Gaming:

 • Artur „Talar” Karczmarczyk
 • Paweł „p4LLL” Wojda
 • Grzegorz „Dedek” Szyszka
 • Aleksander „hiszpan” Dmowski
 • Patryk „pTX” Pawlak
2 komentarze

  Dodaj Odpowiedź

   
  eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
  Logo
  Enable registration in settings - general