ARM4TA zbudowana z myRage

W wielu drużynach po RobimyLAN zaszły mniejsze lub większe zmiany. Nie ominęły one również brązowych medalistów tamtych zawodów – myRage. Pierwotnym planem tego zespołu był jego rozpad. Na szczęście na gruzach myRage powstała nowa formacja – ARM4TA.

myrage-robimylan-3miejsce

Wybuchowy skład otwierają byli gracze wcześniej myRage: Tomasz ‘Somek’ Boczar, Jakub ‘kubaw’ Walentyński oraz Mateusz ‘fLSHH’ Goc. Ekipę uzupełniają nieco mniej rozpoznawalne postacie: Krystian ‘krstrn’ Janicki oraz Michał ‘shini’ Krzywański. Warto dodać, że Somek postanowił zmienić swoją pozycję w grze. Uważany przez wielu za czołową lunetę w Polsce gracz weźmie w swoje ręce AK74-u. Snajperem ARM4TY będzie kubaw, który przed dołączeniem do myRage występował w tej roli.

ARM4TA jest nazwą roboczą tej formacji. Panowie poszukują aktualnie dla siebie odpowiedniego gamingu. Oświadczenie na temat powstania nowej drużyny wydał Tomasz ‘Somek’ Boczar:

Gdy powróciłem w środę po lanie z melanżu w Łodzi do domu, dowiedziałem się, że moja drużyna myRAGE rozpadła się. Snikk odszedł do Alsen, a reszta stwierdziła, że nie ma sensu, więc zostałem bez teamu. W sumie to nie chciało mi się ”sklejać” teamu, ale namówił mnie krstrn, z którym walczę w tą grę od wielu lat. Dobraliśmy do drużyny kubawa, shiniego i flesha i takim składem gramy z jedna małą zmianą, przerzuciłem się na aku po latach snajpienia.

Skład ARM4TA:

  • Tomasz ‘Somek’ Boczar
  • Jakub ‘kubaw’ Walentyński
  • Mateusz ‘fLSHH’ Goc
  • Krystian ‘krstrn’ Janicki
  • Michał ‘shini’ Krzywański
eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
Logo
Enable registration in settings - general