ARM4TA zbudowana z myRage

W wielu drużynach po RobimyLAN zaszły mniejsze lub większe zmiany. Nie ominęły one również brązowych medalistów tamtych zawodów – myRage. Pierwotnym planem tego zespołu był jego rozpad. Na szczęście na gruzach myRage powstała nowa formacja – ARM4TA.

myrage-robimylan-3miejsce

Wybuchowy skład otwierają byli gracze wcześniej myRage: Tomasz ‘Somek’ Boczar, Jakub ‘kubaw’ Walentyński oraz Mateusz ‘fLSHH’ Goc. Ekipę uzupełniają nieco mniej rozpoznawalne postacie: Krystian ‘krstrn’ Janicki oraz Michał ‘shini’ Krzywański. Warto dodać, że Somek postanowił zmienić swoją pozycję w grze. Uważany przez wielu za czołową lunetę w Polsce gracz weźmie w swoje ręce AK74-u. Snajperem ARM4TY będzie kubaw, który przed dołączeniem do myRage występował w tej roli.

ARM4TA jest nazwą roboczą tej formacji. Panowie poszukują aktualnie dla siebie odpowiedniego gamingu. Oświadczenie na temat powstania nowej drużyny wydał Tomasz ‘Somek’ Boczar:

Gdy powróciłem w środę po lanie z melanżu w Łodzi do domu, dowiedziałem się, że moja drużyna myRAGE rozpadła się. Snikk odszedł do Alsen, a reszta stwierdziła, że nie ma sensu, więc zostałem bez teamu. W sumie to nie chciało mi się ”sklejać” teamu, ale namówił mnie krstrn, z którym walczę w tą grę od wielu lat. Dobraliśmy do drużyny kubawa, shiniego i flesha i takim składem gramy z jedna małą zmianą, przerzuciłem się na aku po latach snajpienia.

Skład ARM4TA:

 • Tomasz ‘Somek’ Boczar
 • Jakub ‘kubaw’ Walentyński
 • Mateusz ‘fLSHH’ Goc
 • Krystian ‘krstrn’ Janicki
 • Michał ‘shini’ Krzywański
4 komentarze
 1. somek, byłeś bogiem snajpy nie rób tego…

 2. Melo +1

 3. MELO +10000 xD człowiek luneta !

  GL dobre ziomki !!

  Dodaj Odpowiedź

   
  eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
  Logo
  Enable registration in settings - general