ART AP-57 – nakryj się muzyką

Nauszne słuchawki ART AP-57 to sprzęt dla tych, którzy słuchają muzyki zawsze i wszędzie. Wyposażono je również w mikrofon, dzięki czemu z powodzeniem mogą służyć także do prowadzenia rozmów telefonicznych.

AP-57_1

Solidna konstrukcja ma pozwolić na używanie słuchawek bez obawy o ewentualne uszkodzenia. Miękkie muszle powinny wytłumić dźwięki otoczenia oraz zapewnić komfort, nawet podczas kilkugodzinnych seansów z muzyką w tle.

Słuchawki ART AP-57 wyposażono w 3-kanałowy wtyk mini jack 3,5 mm, odpowiedzialny za dźwięk stereo oraz mikrofon i odpowiedni dla smartfonów. W komplecie znajduje się jednak adapter, umożliwiający podłączenie słuchawek i mikrofonu do osobnych gniazd mini jack 3,5 mm, co pozwoli skorzystać ze sprzętu także podczas pracy na komputerze.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Pasmo przenoszenia słuchawek ART AP-57 mieści się w przedziale od 20 Hz do 20 KHz. Impedancja wynosi 32 Ohm, natomiast czułość mikrofonu, który zainstalowano na przewodzie słuchawkowym wraz z przyciskiem do odbierania lub rozłączania rozmów, wynosi 102 dB (+/- 3 dB). Długość przewodu to 1,5 m.

Słuchawki ART AP-57 objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta. Ich sugerowana cena detaliczna nie jest wygórowana i wynosi 39 PLN brutto. Można je nabyć w sklepach na terenie całego kraju.

1 Komentarz
 1. ciekawa propozycja jak dla mnie, szczególnie, że moje smartfonowe ostatnio padły :D

  Dodaj Odpowiedź

   
  eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
  Logo
  Enable registration in settings - general