auRa.ASUS wygrywa eWojownik & muflon Night Cup #6

Formacja auRa.ASUS okazała się najlepsza w szóstej edycji eWojownik & muflon Night Cup, organizowanego przez Damiana “muflon” Śmiesz przy wspópracy z portalem eWojownik. Gracze toczyli potyczki na znanej nam platformie Call of Duty 4 w trybie Search & Destroy.

eJXBfiy

Po raz kolejny turniej cieszył się dużym zainteresowaniem. Gracze standardowo rozpoczęli rozgrywki w drabince pojedyńczej eliminacji, gdzie po długich zmaganiach zostali wyłonieni ćwierćfinaliści, a następnie półfinaliści.

Pierwszy półfinał to starcie takich zespołów jak  MYRAGE.RC oraz BANNED. Po dwóch jednostronnych mapach  Melo i spółka mogli się cieszyć z kolejnej wygranej.

Drugi półfinał, podobnie jak pierwszy, to spektakl jednego aktora. W szybki sposób drużyna auRa.ASUS pokonała Make Some Noise zapewniając sobie tym samym miejsce w finale.

Finał turnieju był bardzo długi i niezwykle zacięty. Drużyna BANNED oraz auRa.ASUS zapewniła nam bardzo wyrównany i pełen zwrotów akcji pojedynek. Ostatecznie po 3 mapach, lepsi okazali się gracze formacji aura.ASUS, wygrywając tym samym kolejną edycję cupa.

Wszystkim finalistom gratulujemy i serdecznie zapraszamy na kolejną edycję turnieju, lecz w nieco innej formie. Zainteresowanych zapraszamy do śledzenia forum.

Klasyfikacja końcowa:

 auRa.ASUS ( Kub4w, CyMeK, pukiz, snikk, Somek ) – – (1x Transcend StoreJet 25 H3P 1TB 2.5″ USB 3.0)

img/2.png BANNED ( HAZER, cromagz, EmEryT, wlkkk, Melo )

 

eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
Logo
Enable registration in settings - general