aura.ASUS zwycięzcą eWojownik & muflon Night cup

Wczorajszego dnia zakończyła się kolejna edycja znanego nam wszystkim turnieju online pod szyldem portalu eWojownik.pl, a także Damiana ‘muflon’ Śmiesz. Mowa tutaj oczywiście o eWojownik & muflon Night cup #4, w którym brała udział dosyć duża liczba drużyn, bo aż 23. Gracze standardowo mierzyli się ze sobą, w znanym nam wszystkim trybie Search & Destroy na platformie Call of Duty 4.

klasyfikacja końcowa

Wszystkie poprzednie edycje turnieju były spektaklem jednego teamu. Tym razem gracze ETEK musieli uznać wyższość chłopaków formacji aura.ASUS, którzy po długim pojedynku wygrali mecz a tym samym cały turniej.

W pierwszym półfinale, mogliśmy obejrzeć pojedynek między graczami ETEK przeciwko Fckers. Spotkanie było bardzo jednostronne.Po dosyć krótkim meczu drużyna Fckers musiała uznać wyższość hitona i spółki.

W drugim półfinale zmierzyły się ze sobą drużyny SkillFactory.info i aura.ASUS. Podobnie jak w poprzednim pófinale, spotkanie przebiegło bardzo szybko i z korzyścią dla chłopaków z aury.

Po raz kolejny w finale mogliśmy obserwować walkę pomiędzy drużyną ETEK i formacją aura.ASUS. Jak można było się spodziewać, pojedynek nie należał do łatwych. Po trzech niezwykle zaciętych mapach, lepsi okazali się gracze pod wodzą Mateusza ‘CYMKA’ Cymermana. Zgarnęli tym samym, nowiutki dysk TRANSCEND o wartości 300 zł.

Z tego miejsca chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim drużynom za udział i zaprosić już wkrótce na kolejne edycje. W najbliższym czasie możemy spodziewać się zmienionej formuły turnieju, dużo większych nagród a także o wiele bardziej restrykcyjnych zasad dotyczących graczy jak i samej gry. Specjalne podziękowania należa się także Juliuszowi ‘MADARA’ Stanisławskiemu, dzięki któremu mogliśmy oglądać spotkania na żywo.

Wszystkie wyniki spotkań znajdziecie w tym wpisie.

Klasyfikacja końcowa:

 aura.ASUS (f4nciak, CYMEK, pukiz, Kub4w, xONG – (1x Transcend StoreJet 25 H3P 1TB 2.5″ USB 3.0)

img/2.png ETEK ( dEvianCe, AFM, hiton, EmEryT, SNIKK )

2 komentarze

    Dodaj Odpowiedź

     
    eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
    Logo
    Enable registration in settings - general