BANNED przed Ephix w eWojownik Night Cup #5

W dniu wczorajszym odbyła się piąta edycja jednodniowego turnieju w Call of Duty 4 od eWojownika. Mimo, że nie mogliśmy Wam tym razem zapewnić nagród, to frekwencja była bardzo dobra. Dziękujemy!

W zawodach wzięły udział 24 polskie drużyny. W finale naprzeciw siebie stanęły ekipy: Team Ephix oraz BANNED. Pierwsi finaliści wygrali w dwóch pierwszych meczach walkowerem, a następnie okazali się lepsi od zstr i RED. Swoje mecze wygrali odpowiednio 13-7 i 13-4.

Ich bardziej znani przeciwnicy, mimo że grali w mixowym składzie, bardzo mocno rozpoczęli zawody. Najpierw rozgromili JEWELS Team 13-4, a później 13-2 MyRAGE POLAND. W półfinale mieli już znacznie cięższą z DOGE. Regulaminowe 24 rundy nie dały rozstrzygnięcia, więc potrzebna była dogrywka. BANNED zachowało więcej zimnej krwi i ostatecznie zwyciężyło cały mecz 16-13.

shot0017

Ephix w finale również stawiało opór, a ich motorem napędowym był snajper Caesar. Zawodnicy BANNED jednak wykorzystali swoje doświadczenie i wygrali finał 13-9. Gratulacje!

Kolejne turnieje na eWojowniku już wkrótce. Warto zaznaczyć, że do organizacji powróci Wasz ulubiony admin: Damian ‘muflon’ Śmiesz, który już ma przygotowane upominki dla najlepszych! Więcej informacji na ten temat w październiku.

eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
Logo
Enable registration in settings - general