BANNED przed Ephix w eWojownik Night Cup #5

W dniu wczorajszym odbyła się piąta edycja jednodniowego turnieju w Call of Duty 4 od eWojownika. Mimo, że nie mogliśmy Wam tym razem zapewnić nagród, to frekwencja była bardzo dobra. Dziękujemy!

W zawodach wzięły udział 24 polskie drużyny. W finale naprzeciw siebie stanęły ekipy: Team Ephix oraz BANNED. Pierwsi finaliści wygrali w dwóch pierwszych meczach walkowerem, a następnie okazali się lepsi od zstr i RED. Swoje mecze wygrali odpowiednio 13-7 i 13-4.

Ich bardziej znani przeciwnicy, mimo że grali w mixowym składzie, bardzo mocno rozpoczęli zawody. Najpierw rozgromili JEWELS Team 13-4, a później 13-2 MyRAGE POLAND. W półfinale mieli już znacznie cięższą z DOGE. Regulaminowe 24 rundy nie dały rozstrzygnięcia, więc potrzebna była dogrywka. BANNED zachowało więcej zimnej krwi i ostatecznie zwyciężyło cały mecz 16-13.

shot0017

Ephix w finale również stawiało opór, a ich motorem napędowym był snajper Caesar. Zawodnicy BANNED jednak wykorzystali swoje doświadczenie i wygrali finał 13-9. Gratulacje!

Kolejne turnieje na eWojowniku już wkrótce. Warto zaznaczyć, że do organizacji powróci Wasz ulubiony admin: Damian ‘muflon’ Śmiesz, który już ma przygotowane upominki dla najlepszych! Więcej informacji na ten temat w październiku.

13 komentarzy
 1. kamil bryk is back

 2. z czego ephix 3/4 meczy walkowerem lub disputem xD jak na cg GG dobrzy gracze GL in fjuczer

 3. Dziekujemy Maćku :)

 4. Gdyby oskarek nie był odpalony, to byśmy to wygrali (c) Sokol

 5. A kurcze zapomniałem napisać … Maćku proponuje pouczyć się trochę matmy:) .Było 5 meczy do zagrania :) wygraliśmy 2 wo 2 normalnie i z Banned przegraliśmy więc licząc wo to 2/5 :) a na CG nie mamy zamiaru odpuszczać byle komu ciskania na WH lub wspomagaczach :) pozdrawiam cieplutko :)

 6. ciekawe, mixowac myza albo replana czy innych graczy z topki.. tu jest sie czym chwalic.

 7. cup byl grany bez mixow gg gregorian top ak eu

 8. przegraliście pierwszy mecz 13-7 chcieliście demo nic nie było więc aby wygrać musieliście sprawdzić log servera GG.

 9. top CG z mixem top graczy, zalosne co? co za leszcze..

 10. gregorian jesteś tak mad jak twoja waga . mixy z myzem i replanem gramy tylko jak kogoś nie ma z teamu te mecze z tego sezonu całą drużyną zagraliśmy w 70% sami , wiem że to cie boli ale to tylko gra ;/ i nie mów że cu lan bo mnie wali co masz do powiedzenia bo jesteś dla mnie nic nie warty pis juł

 11. xD smiechowi gracze , no ale cóż jakos to top 50 cg trzeba nabic nie ?

 12. trzeba :) .Ta scena jest coraz bardziej żałosna :) hejtuja kogoś a swojego nosa nie widzą :) jak przegrywają sami szukają byle czego aby wygrać :) . a Gregu o Tobie nie chce mi się nawet pisać … wiesz co jest mi naprawdę Ciebie szkoda…. wpadałeś do nas na ts-a , dosłownie wchodziłeś nam w dup*… chciałeś pokazać kim to Ty nie jesteś przed myzzem i Ville … ale oni mieli Cię głęboko :) więc postanowiłeś pisać głupie komentarze na xf :) tak więc pozdrawiam Cię :) PS:Nie wiem jak można być tak dwu-ulicowym człowiekiem

  Dodaj Odpowiedź

   
  eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
  Logo
  Enable registration in settings - general