Call of Duty 4 na Electronics Games Cup Gdańsk!

Mamy dla wszystkich fanów Call of Duty 4: Modern Warfare bardzo dobre wiadomości! Na oficjalnej stronie turnieju EGCG pojawiła się informacja na temat nowej platformy turniejowej!

call_of_duty_4_modern_warfare

Niecałe dwa tygodnie temu gra Call of Duty 4 odniosła duży sukces na turnieju Niepołomice Lan PartyTym razem organizatorzy gdańskiego turnieju Electronics Games Cup Gdańsk postanowili dodać do całego wydarzenia turniej w naszego ukochanego CoD’a 4!

Pomimo ponad sześciu lat Call of Duty 4 na rynku, mecze cały czas są bardzo emocjonujące, szczególnie wśród graczy na turniejach offline. Co najlepsze, chętnych do gry nie brakuje, co nas bardzo cieszy! Więcej informacji na temat samych rozgrywkach dowiecie się już wkrótce.

cod4-egcg

7 komentarzy
 1. Kiedy ten lan miałby się odbyć?

 2. sierpien/wrzesien

 3. do tego czasu to scena moze juz nie przetrwac xD

  • Titanfall jej nie zabije, bo nie jest gra turniejową, więc myślę, że jeszcze na podobnych zasadach jak dotychczas będzie żyć :D

   • Nie małe sumki są w CS:GO i na xboxie, nie spodziewałbym się niczego większego po Titanfallu. Gra sama w sobie nie jest zła, ale nadaje się tylko na puba / konsole.

   • Nie jest jeszcze gra turniejowa.Jak zrobia moda i tryb chociaz nie koniecznie trzeba,dla mnie flagi sa dobre:P,to to moze byc gra turniejowa.I to z nie malymi sumkami :D

   • jakby dali jakiegoś dobrego moda i dobry tryb gry z nim, to czemu nie Titanfallu? xD

  Dodaj Odpowiedź

   
  eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
  Logo
  Enable registration in settings - general