Clan Poland wygrywa turniej od allplay

Wczorajszego wieczoru odbył się ostatni mecz turnieju CoD4 5on5 TP-Link organizowanego przez allplay. Wzięła w nim udział rekordowa liczba drużyn jak na polską scenę Call of Duty 4, bo aż 32. Warto dodać, że chętnych było jeszcze więcej.

TL-WDR4300-01

TP-Link WDR4300 – nagroda za 1 miejsce.

 

Zawody rozpoczęły się w połowie kwietnia fazą grupową. Dalszym etapem była drabinka podwójnej eliminacji, w której rywalizowało 16 najlepszych klanów. Z tygodnia na tydzień odpadały kolejne zespoły, aż zostały tylko dwa: Clan Poland oraz BANNED. Od pewnego czasu te zespoły zdominowały polską scenę, jednak z pewnością to już się zmieni, ponieważ BANNED się rozpadło. Mecz finałowy był dla nich meczem pożegnalnym. Warto dodać, że nie wystąpili oni w swoim pełnym składzie, ponieważ Macieja ‘wlkkk’ Wilczyńskiego zastępował Mateusz ‘DENISLAW’ Juszkiewicz. Clan Poland zagrało swoim optymalnym składem, jednak od czasu zakończenia RobimyLAN nie trenują regularnie. Szanse były teoretycznie wyrównane.

Teoretycznie, ponieważ cpl miało przewagę jednej mapy, którą wywalczyli wygrywając drabinkę wygranych. Spotkanie rozpoczęło się od mapy District wybranej przez BANNED. Regulaminowe 24 rundy nie przyniosły rozstrzygnięcia, więc potrzebna była dogrywka. W niej więcej zimnej krwi mieli EVO i spółka. 16-14 i 2-0 w mapach dla cpl. Finał był rozgrywany w systemie best-of-five, więc potrzebna była kolejna mapa. Tym razem wybór Clan Poland, a nim był Backlot. Po raz kolejny w starciach tych drużyn minimalnie lepsi byli zawodnicy cpl zwyciężając 13-11. Tym samym potwierdzili oni swój prym w Polsce i zgarnęli routery TP-Link WDR4300. Gracze BANNED będą musieli zadowolić się podkładkami QPAD CT.

Klasyfikacja końcowa:

 •   Clan Poland –  5x router TP-Link WDR4300 + 5x smyczki
 •    BANNED – 5x podkładka QPAD CT + 5x smyczki
 •    rozpur –  5x koszulki + 5x smyczki

1 Komentarz
 1. Spotkanie rozpoczęło się od mapy CITY wybranej przez BANNED

  lekkie sprostowanie :D

  Dodaj Odpowiedź

   
  eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
  Logo
  Enable registration in settings - general