CRX w ALSEN

Dosłownie wczoraj informowaliśmy Was o powrocie do gry zespołu FearFactory, który odznaczył się w historii polskiej i europejskiej sceny Call of Duty 4, biorąc udział między innymi w turnieju Crossfire Intel Challenge 7. Dziś miłą niespodziankę zafundował nam inny uczestnik tego turnieju, Radosław ,CRX’ Rowiński. Ten zawodnik, występujący wówczas w barwach to Make odds even, postanowił wrócić do aktywnej gry. 

crx
CRX podczas Lan Poznań 2010 / fot. game-mod.pl

Propozycją gry na pozycji snajpera skusiła go ekipa ALSEN Team. Zastąpił tam Patryka ‘smokR’ Struka. Gracze pod wodzą Piotra ,fALA’ Falęckiego zajęli ostatnio trzecie miejsce w turnieju WrocLAN 2013, gdzie Jacka ‘r4zor’ Kępę zastępował Grzegorz ‘Amnemon’ Komperda. Odświeżona ekipa ALSEN na pewno będzie starała się wykorzystać zbliżający się turniej od allplay na zgranie się z nowym zawodnikiem. Ostatecznym sprawdzianem ich formy będzie odbywający się na początku czerwca turniej RobimyLAN. Tak zmianę w składzie komentuje Marcin ,doomciak’ Jesiotr:

Nasz dotychczasowy snajper – Patryk ‘smokR’ Struk – postanowił zakończyć karierę gracza. Sprzedał komputer I pożegnał się z graniem na WrocLANie. Wybór następcy nie był prosty, bo Patryk zawiesił bardzo wysoko poprzeczkę. Postawiliśmy na doświadczonego gracza i od teraz będzie z nami strzelał Radosław ,CRX’ Rowiński. Obecnie pracujemy nad powrotem do formy całej naszej drużyny, aby jak najlepiej wypaść w turnieju online od allplay oraz na zbliżającym się RobimyLAN w Warszawie.

Skład ALSEN Team COD4:

 • Piotr ,fALA’ Falęcki
 • Marcin ,doomciak’ Jesiotr
 • Kamil ,r0lka’ Płowik
 • Jacek ,r4zor’ Kępa
 • Radosław ,crx’ Rowiński

3 komentarze
 1. starałam się ;D

 2. no radek, gl moze arek wroci :)?

  Dodaj Odpowiedź

   
  eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
  Logo
  Enable registration in settings - general