CS:GO ponownie w Alsen-Team!

Dobre informacje dobiegają z naszej sceny Counter-Strike: Global Offensive! Znana polska organizacja Alsen-Team postanowiła ponownie przyjąć w swoje szeregi drużynę CS:GO!

alsen-team-textured

Wybór padł na zespół, który grał przedtem pod banderą xTAL Gaming. Przygoda tam nie trwała jednak długo. Podobnie jak z GF-Gaming, gdzie drużyna była tylko przez kilka dni. Aktualnie w składzie tym gra między innymi znana postać polskiej sceny CS:GO, czyli Norbert “Norbiak” Baiński, który podobnie jak Damian “diamon” Żarski reprezentował już barwy Alsen-Team. Tak oto prezentuje się dywizja CS:GO Alsen-Team:

flag Mateusz “matty” Kołodziejczyk

flag Damian “diamon” Żarski

flag Karol “rallen” Radowicz

flag Norbert “Norbiak” Bagiński

flag Michał “michi” Majkowski

flag Wojciech “wojtsoN” Podgórski – manager

Oświadczenie managera drużyny Counter-Strike: Global Offensive Wojciecha “wojtsoN” Podgórskiego:

Po nieudanej współpracy z xTAL Gaming i długich rozmowach z GameFaction Gaming, postanowiliśmy przystać na ofertę ALSEN Team, która okazała się najbardziej konkretną i profesjonalną. Z wielką przyjemnością i satysfakcją możemy OFICJALNIE więc ogłosić, że rozpoczynamy współpracę z ALSEN Team. Ze swojej strony chciałbym podziękować GF Gaming za chęci podjęcia współpracy. Życzę tej Organizacji, aby niebawem się odrodziła i postawiła twarde warunki swojej konkurencji. Dziękuję również moim zawodnikom za hart ducha i wytrwałość. Na Poznań Computer Sport Games postaramy się udowodnić, że nasze duże aspiracje nie są bezpodstawne. Do zobaczenia już niebawem!

Oprócz powyższego oświadczenia, Wojciech “wojtsoN” Podgórski zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań, które mu zadaliśmy.

Jak chłopaki w drużynie zareagowali na dojście do Alsen-Team?

Zawodnicy bardzo ucieszyli się słysząc o możliwości dołączenia do ALSEN. Wiemy, że to Organizacja z najwyższej półki jeśli chodzi o polską scenę. Powiem jednak szczerze, że jeszcze tydzień temu byliśmy równie szczęśliwi nawiązując współpracę z GF Gaming … Niestety nie udało się jej utrzymać.

Sprawa wstąpienia do AT wzbudziła sporo kontrowersji. Szczerze mówiąc trudno się dziwić. O ile pewne kwestie chcę pozostawić dla siebie, to mogę powiedzieć, że w GF Gaming sprawy z początku oczywiste i doprecyzowane, nagle przestały takowymi być. Dodam jedynie, że nie była to na pewno wina naszej drużyny. W związku z tym, że pozostawałem w kontakcie z ALSEN od dłuższego czasu, postanowiliśmy skorzystać z ich oferty po skonfrontowaniu wcześniej całej sprawy z przedstawicielem GF, który stwierdził, że jednak nie jest w stanie nam nic zagwarantować na chwilę obecną.

Czy według Ciebie, będzie to krok to przodu dla drużyny?

Alsen Team to Organizacja uważana przez wielu za TOP1 w Polsce. Sam fakt przyłączenia do niej to już krok naprzód. Jeżeli drużyna i Organizacja wykorzystają wspólnie drzemiący w nich potencjał, to może być tylko dobrze.

Jak idą przygotowania do turnieju w Poznaniu? Mam rozumieć, że celujecie w TOP1?

Na turniej jedziemy z bojowym nastawieniem. Moi zawodnicy zawsze mierzą w pierwsze miejsce. Jeśli jednak znajdziemy się po prostu na podium, to będzie to dla nas pierwszy spory sukces w nowych barwach.

Kilka słów o całej sytuacji dodał także manager Alsen-Team, Sebastian “saix” Sietler:

Przez jakiś czas niewiele się działo w naszej organizacji jednak dzisiaj czas to zmienić. Jest mi niezmiernie miło powitać nową drużynę CS:GO, która będzie reprezentować nasze barwy. Niektórzy z nich byli już naszymi reprezentantami dlatego wiemy czego możemy się spodziewać i mam nadzieję, że nasza współpraca będzie długa i owocna. Tymczasem wszystkich innych zapraszam do śledzenia informacji o naszej organizacji bo to jeszcze nie koniec zmian.

Pierwszym poważnym sprawdzianem nowej drużyny będzie turniej Poznań Computer Sport Games 2014, na stadionie Lecha Poznań. Zawody startują 31 maja, więc nie dużo czasu zostało na trenowanie pod kątem tych rozgrywek. Nam pozostało życzyć samych sukcesów nowej dywizji CS:GO w Alsen-Team!

1 Komentarz
 1. wait wait? GameFaction 2 dni teamu dzis ALSEN Team? hmmm… ciekawe ciekawe xd

  Dodaj Odpowiedź

   
  eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
  Logo
  Enable registration in settings - general