Czas na otwartą betę Hearthstone!

Zamknięte testy gry za nami. Dziś w całej Europie została otworta beta gry Hearthstone: Heroes of Warcraft dla wszystkich chętnych. Co trzeba zrobić?

hearthstone

Już teraz każdy może pobrać klienta gry i wziąć udział w otwartych beta-testach nowej gry firmy Blizzard. Aby uczestniczyć w niej, należy jak najszybciej udać się na oficjalną stronę gry!

Zamknięte beta-testy trwają od sierpnia. Od tego momentu w grze pojawiło się wiele ciekawych nowości:

 • Nowy system gry rankingowej – Gracze mogą teraz rywalizować w trwających miesiąc sezonach rankingowych, walcząc o jak najwyższe miejsce w klasyfikacji i dołączenie do grona legend Hearthstone.
 • Nowa funkcja: Pobliscy gracze – Po aktywowaniu tej funkcji na liście znajomych pojawią się osoby grające w Hearthstone w sieci lokalnej.
 • Nowa funkcja: Ostatnia gra – Na liście znajomych wyświetla się teraz nazwa ostatniego przeciwnika, więc po rozegraniu z kimś szczególnie pamiętnej partyjki, można zaprosić tę osobę do grona znajomych!

Za nami także pierwszy turniej w HearthStone: Heroes of Warcraft – Inkeeper’s Invitational. Odbywał się on podczas sławnego BlizzConu. Jak myślicie, czy gra ma szanse stać się czołowym tytułem na scenie e-sportowej?

[youtube id=”d558S4JpDKY” width=”600″ height=”350″]

Podziel się z nami swoją opinią

   Dodaj Odpowiedź

    
   eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
   Logo
   Enable registration in settings - general