Dawne Live4Game wraca jako VAE

Jak donosi esportcentre gracze byłego Live4Game: Mateusz ‘cymek’ Cymerman oraz Sebastian ‘snikk’ Kamiński postanowili reaktywować drużynę pod nazwą VAE. Początkowo wśród nich był Dawid ‘pukiz’ Kuder, który jednak postanowił opuścić drużynę dla nomercy.

Dawida miejsce zajął Mateusz ‘xONG’ Brommer, który wcześniej występował w KAMUFLAGE. W składzie zobaczymy również Jakuba ‘kubaw’ Walentyńskiego oraz Cezarego ‘sRx’ Dymińskiego. Drużyna w nowym zestawieniu będzie chciała powtórzyć na RobimyLAN swój sukces z Poznania, kiedy to w barwach Live4Game zajęli 3 miejsce na MUFLAN 2012. Nie będzie to łatwe, jeżeli zważymy na fakt, że ponad połowa zespołu to nowi zawodnicy.

snikk i cymek w barwach live4game
Snikk oraz Cymek w barwach Live4game na MUFLAN 2k12 / fot. gamemod.pl

VAE obecnie jest w trakcie przygotowywania się do turnieju allplay, a tym samym również do wspomnianego już RobimyLAN. Gracze poszukują również gamingu, który mógłby im zapewnić jak najlepsze warunki do treningu. Poniżej przedstawiam oświadczenie Cezarego Dymińskiego na temat powstania tej nowej formacji, które wydał dla esporcentre:

Po długiej przerwie wracamy do aktywnej gry w odświeżonym składzie. Trio z L4G wraz ze mną i xONG’iem aktualnie jest w trakcie poszukiwań gamingu, który byłby w stanie zapewnić nam jakieś wsparcie na lana co nie przeszkadza nam przygotowywać się do cupa na allplay. Mimo drobnych komplikacji na pozycji drugiego smg wszystko zostało szybko opanowane, a wyniki które osiągamy już teraz są obiecujące. W tym miejscu chciałbym życzyć powodzenia Dawidowi “pukiz” Kudera oraz jego nowemu zespołowi NoMercy w nadchodzących turniejach. A nas na najbliższym lanie w Warszawie interesuje tylko podium. Trzymajcie kciuki!

Skład VAE:

 • Sebastian ‘snikk’ Kamiński
 • Cezary ‘sRx’ Dymiński
 • Mateusz ‘Cymek’ Cymerman
 • Jakub ‘kubaw’ Walentyński
 • Mateusz ‘xONG’ Brommer

 

4 komentarze
 1. no no ciekawy team !:) cu lan panowie

 2. w końcu coś się dzieje na tej scenie :) gl

 3. Ej moje nazwisko nie jest trudne xd Dawid Kuder, to należy do Dawida Kudera albo daj to dawidowi kuderowi xd

  Powodzenia chłopaki :D

 4. a bo to ktoś namącił kiedyś tak ze niektóre nazwiska sie odmieniaja a niektore nie i teraz jest problem :D

  Dodaj Odpowiedź

   
  eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
  Logo
  Enable registration in settings - general