Dragon Age: Inquisition – premiera dopiero w 2015 roku?

Premiera Dragon Age: Inquisition jesienią przyszłego roku stanęła pod znakiem zapytania. Z wypowiedzi dyrektora finansowego EA wynika, że dotychczas podawana data nie została jeszcze potwierdzona.

 

Media odebrały poniższą wypowiedź Blake’a Jorgensena jako sygnał, że premiera RPG-a BioWare’u zostanie przesunięta na 2015 rok. Dyrektor finansowy Electronic Arts nie powiedział niczego wprost, ale jego słowa mogą prowadzić do refleksji na temat premiery Dragon Age.

Byliśmy świadomi tego, że w przypadku sukcesu Battlefielda 4 na taką skalę, jak się tego spodziewamy, postawimy sobie na przyszły rok spore wyzwanie. Pamiętajcie jednak, że w tym roku wprowadzamy do oferty także NBA. W przyszłym roku wydamy UFC. Wydamy The Sims 4, najprawdopodobniej, być może także Dragon Age: Inquisition

Fanów RPG może niepokoić fakt, iż tylko odnośnie Dragon Age: Inquisition pojawiła się niepewność w wypowiedzi. Nie możemy na razie nic stwierdzić na ten temat. Nadal obowiązującym terminem wydania jest jesień przyszłego roku, ale warto mieć na uwadze powyższą informacje, aby nie być zaskoczonym.

Dragon Age: Inquisition powstaje z myślą o pecetach, Xboksie 360, Xboksie One,
PlayStation 3 i PlayStation 4.

Podziel się z nami swoją opinią

   Dodaj Odpowiedź

    
   eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
   Logo
   Enable registration in settings - general