EDIFIER drugie w szóstym sezonie Cybergamer!

Pod koniec września informowaliśmy Was, że Team EDIFIER ma już zapewnione miejsce na podium szóstego sezonu ligi Cybergamer. Wczorajszy dzień był jednocześnie finałowym szóstego sezonu. EDIFIER zagrało dwa arcyważne spotkania.

CG-sezon6

Polacy najpierw zagrali z zawodnikami z beneluksu – GRANTED (w drabince ich nazwa to WeMake/WinFakt). Spotkanie od początku było bardzo zacięte, a do wyłonienia zwycięzcy była potrzebna trzecia mapa. Po dwóch dogrywkach na Strike, to GRANTED objęło prowadzenie w meczu. Wynik pierwszej mapy to 19-17 dla nich, co dawało 1-0 w mapach. Druga lokacją rywalizacji było Citystreets. Tutaj Polacy byli lepsi wygrywając 13-9. O ostatecznym wyniku decydowała mapa Crash. Więcej zimnej krwi zachowali gracze EDIFIER, którzy zwyciężyli 13-11. Taki wynik zapewniał im udział w wielkim finale, w którym czekali już Finowie z H2K Gaming.

H2k przystępowało do finału z wynikiem 1-0 w mapach, który im przysługiwał za wygraną w drabince wygranych. EDIFIER musiało wygrać dwie mapy, aby zostać zwycięzcą szóstego sezonu ligi Cybergamer. Pierwsza mapa finału to Citystreets. Spotkanie było równie wyrównane jak finał LB. Regulaminowe 24 rundy nie dały rozstrzygnięcia i była potrzebna dogrywka. W niej niestety okazali się lepsi reprezentanci H2k Gaming, którzy wygrali całą mapę rezultatem 16-14.

Mimo wszystko należy pogratulować graczom EDIFIER świetnej postawy w całym sezonie Cybergamer. Pozostaje nam liczyć na równie dobrą formę w 7 edycji.

Klasyfikacja końcowa Cybergamer CoD4 Season 6:

1. H2k Gaming – 500 Euro + 5x A40 Audio System Black
2. Team EDIFIER – 300 Euro + 5x A30 Headset White
3. GRANTED – 200 Euro

Skład Team EDIFIER:

 • Piotr ‚dEvianCe’ Antoszkiewicz
 • Adam ‚AFM’ Wilk
 • Kamil ‚hitOnn’ Kowaleczko
 • Michał ‚bCk’ Lis
 • Kamil ‚r0lka’ Płowik
6 komentarzy
 1. `~ aby zostać zwycięzcom szóstego sezonu ligi Cybergamer.~`

  zwycięzcą

 2. gj, a teraz zalujcie, ze nie pojechaliscie tym skladem na prage :)
  bck wylacz tego skrypta :D

 3. Od ALSEN podebrali graczy i tera wygrywają. :)
  WP!

  Dodaj Odpowiedź

   
  eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
  Logo
  Enable registration in settings - general