EDIFIER nawiązuję współpracę z ETEK

Drużyna ETEK, należąca do ścisłej polskiej czołówki Call of Duty 4, nawiązała w dniu dzisiejszym współpracę z producentem wysokiej jakości sprzętu audio. Mowa tutaj o firmie EDIFIER, która zadeklarowała pomoc finansową na zbliżające się turnieje lanowe.

Obie strony nie kryją zadowolenia z nawiązania współpracy. Co ciekawe, ETEK będziemy mogli oglądać na zbliżającym się wielkiemi krokami turnieju w Pradze, którego data przypada na 10-11 sierpnia. Poniżej znajdziecie oświadczenie przedstawiciela firmy i wypowiedź jednego z graczy.

Z wielką przyjemnością pragniemy poinformować, iż marka EDIFIER – producent wysokiej jakości sprzętu audio został sponsorem teamu ETEK. Widzimy w chłopakach potencjał i ogromne umiejętności, zapewnimy im możliwość udziału w rozmaitych turniejach, aby mogli pokazać co potrafią przed większą publicznością. Liczymy na owocną współpracę i trzymamy kciuki za 1 miejsce w turnieju organizowanym w Pradze. – powiedział Bartłomiej “Kaleb” Górczak, przedstawiciel firmy EDIFIER.

Jesteśmy zaszczyceni być wspierani przez tak renomowaną firmę. Jest to bardzo pozytywny krok w kierunku rozwoju naszej drużyny. Od dzisiaj będziemy grać pod tagiem EDIFIER, a na lanie zobaczycie nas w słuchawkach i koszulkach z logiem EDIFIER. Bardzo dziękujemy panom Tomaszowi Wilczakowi i Bartłomiejowi Górczak. Mamy nadzieję, że będzie to długa i owocna współpraca dla obu stron! – oświadcza Kamil “hitOnnz” Kowaleczko, jeden z graczy ETEK.

 Skład drużyny:

 • Piotr “dEvianCe” Antoszkiewicz
 • Kamil “hitOnnz” Kowaleczko
 • Adam “AFM” Wilk
 • Sebastian “SNIKK” Kaminski
 • Mateusz “EmEryT” Zawistowski

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na oficjalny fanpage drużyny ETEK

2 komentarze
 1. Gratulacje i powodzenia.

 2. No to powodzenia w Pradze!

  Dodaj Odpowiedź

   
  eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
  Logo
  Enable registration in settings - general