EDIFIER rezygnuje ze wspólnej gry

Dzisiejsza wiadomość może być sporym zaskoczeniem, mimo że od pewnego czasu w drużynie EDIFIER nie brakowało zawirowań. W konsekwencji zdarzeń z dniem dzisiejszym jeden z najbardziej aktywnych zespołów polskiej sceny kończy wspólne zmagania.

etek

Po dobrym występie za granicą na Infinity Csarnok LAN drużynę opuścił dEvianCe. Mimo zajęcia pierwszego miejsca na Węgrzech Piotr nie był w stanie pogodzić wirtualnych treningów z życiem prywatnym. Na jego miejsce do składu trafił Jakub ‘Kub4w’ Walentyński, jednak niedługo mógł cieszyć się grą w nowym zespole. Dość szybko po dołączeniu Kub4wa brak chęci do gry wyraził Michał ‘bCkkk’ Lis i tym samym reszta zespołu podjęła decyzję o rozwiązaniu składu.

Od powrotu na scenę EDIFIER zagrało na dwóch turniejach offline – w czeskiej Pradze oraz w węgierskim miasteczku VAC. W Pradze zbyt lekceważące podejście do meczu z Anexis spowodowało, że chłopaki wbrew oczekiwaniom dość szybko zmuszeni byli pakować się do domu. Lepszą postawą mogli pochwalić się w VAC skąd wywieźli około 1400 złotych nagrody za zajęcie pierwszego miejsca. Do jednych z ważniejszych osiągnięć drużyny możemy zaliczyć również drugie miejsce w szóstym sezonie ligi cybergamer.

Z pewnością EDIFIER sporo wniosło w historię polskiej sceny. Jak potoczą sie dalsze losy zawodników? Czekamy!

4 komentarze
 1. No nieźle :p

 2. Wiadomka, boją się na lana przyjechać

  Dodaj Odpowiedź

   
  eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
  Logo
  Enable registration in settings - general