EDIFIER z podium w szóstym sezonie CyberGamer

Team EDIFIER na pewno znajdzie się na podium finałowego turnieju szóstego sezonu ligi Cybergamer. Nie wiemy jeszcze tylko, które ostatecznie miejsce zajmą.

Team EDIFIER

Dla przypomnienia i niezorientowanych wspomnę o zasadach turnieju. Najpierw w postaci typowego rankingu opartego o punktowanie systemu ‘ELO’, dowolna drużyna z Europy mogła zapisać się do ligi Cybergamer. Następnie sezon został zamknięty i 32 najlepsze drużyny zakwalifikowały się do finałowego turnieju. Wśród nich znalazły się dwa polskie zespoły: wcześniej wspomniane EDIFIER oraz auRa eSports. Poza nimi takie europejskie marki jak: H2K Gaming, Reason Gaming czy xNc.

Niestety auRa szybko zakończyła swoją przygodę w turnieju. W meczu pierwszej rundy przegrali 2-1 z WeMake/WinFakt. Warto dodać, że przeciwnicy Polaków są aktualnie w finale drabinki wygranych. Marne to jednak pocieszenie, ponieważ auRa przegrała również w pierwszym meczu drabinki przegranych z Seems Legit 13-11, tym samym kończąc swój udział w turnieju.

Tak jak już wspominałem, dużo lepiej radzi sobie Team EDIFIER. Obecnie czekają oni na swojego rywala w finale drabinki przegranych. Będzie nim drużyna WeMake/WinFakt lub H2k Gaming. Wyniki wcześniejszych spotkań EDIFIER poniżej:

Winner Bracket, runda 1:Team EDIFIER – Orion Esports 1-0
WB2: Team EDIFIER – eeppist mora comboo 2-0
WB3: Team EDIFIER – imGaming 0-2
LB4: Team EDIFIER – myRage 16-13
LB5: Team EDIFIER – SnoopYGamE 13-11
LB6: Team EDIFIER – WeMakeThat 16-12
LB7: Team EDIFIER – AT Gaming 13-6

Jak widać zmiany w składzie nie zaszkodziły EDIFIER i w nowym zestawieniu są w stanie osiągnąć sukces na europejskiej scenie. O ich formie być może przekonamy się już na Silesia Gaming Tournament. Na SGT zagra na pewno auRa eSports, która opłaciła już wpisowe.

12 komentarzy
 1. WP chłopaki :) powodzenia :)

 2. “O ich formie przekonamy się już na Silesia Gaming Tournament, na które już opłacili wpisowe, więc ich występ jest pewny.”

  Fajnie wiedzieć, że wpłaciliśmy wpisowe i na pewno pojawimy się na tym turnieju – grunt to “rzetelny” redaktor.

  • Pomyłki się zdarzają. Poprawiłem zanim zdążyłeś dokończyć pisać komentarz, ponieważ boczek mi zwrócił uwagę na to. Nie rozumiem po co te uszczypliwości, ponieważ nie napisałem nic złego.

   • No offence, ale już jest parę portali w tym kraju, które piszą nie sprawdzone brednie tylko po to by szukać hm – taniej sensacji? – nawet nie wiem jak to nazwać. ;)

    j/w. Nie offence.

 3. Po tym co zagrali z imgaming jestem godny podziwu że coś wygrali ;)

  • lel nie wiem “po tym co zagrali”. imgaming na necie prezentuje sie srogo, i sprawiaja kazdemu problemy, wiec nie widze w tym nic zlego. Bylo troche zdziwienia, co nie zmienia faktu ze dobrze wiedzielismy ze sa w stanie z nami wygrac

  • hahahhahahahaha

 4. GL w dalszych meczach, a co do “Na SGT zagra na pewno auRa eSports, która opłaciła już wpisowe.” to niestety nie pojawimy się, gdyż strasznie skoczyły ceny biletów z Anglii do Polski, a również komputery nie za bardzo nam odpowiadają :)

 5. No co tam musi być te 250 fps , inaczej nie gram :D , czy to ważne? na 125 też się da grać ludzie… gwiazdy gwiazdeczki… .

  Dodaj Odpowiedź

   
  eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
  Logo
  Enable registration in settings - general