ETEK wraca z myślą o Pradze

RobimyLAN nie było wystarczającym powodem dla byłych graczy organizacji ETEK czy highj!nx, aby powrócić do grania, jednak New Hope 2 z pulą nagród 10 000 Euro już tak. W delikatnie zmienionym składzie zobaczymy ich z powrotem w akcji.

etek
Jeszcze jako highj!nx na PLC.

Ostatni raz tych graczy widzieliśmy w akcji jak highj!nx na Polish LAN Contest w Poznaniu, gdzie zajęli pierwsze miejsce po wygranym finale z ALSEN-Team. Później mieli oni pojechać na turniej z serii Epic do Wielkiej Brytanii, jednak ostatecznie tak się nie stało. W porównaniu z PLC nastąpią w tej ekipie dwie zmiany. Zamiast Michała ‘Michu’ Chmielewskiego zobaczymy Michała ‘bCk’ Lisa. bCk nie jest zupełnie nową postacią w tej ekipie, ponieważ przygotowywał się razem z hjx do wyjazdu na wyspy. Jeszcze nie wiadomo, kto zastąpi Mateusza ‘moradin’ Stelmacha. Aktualnie trwają poszukiwania zawodnika.

Obecnie ci zawodnicy będą występować pod nazwą ETEK, jednak nie są częścią niemieckiego gamingu, dla którego mieli okazję odnosić sukcesy w przeszłości. Należą do nich drugie miejsca na turniejach: Electronic Games Party 2012 oraz MUFLAN. Ponad to uczestniczyli oni również w wielu turniejach online. Oświadczenie na temat powrotu do gry wydał Michał ‘bCk’ Lis:

 Około pół roku temu hjx.pl skończyło swoją grę na platformie CoD4. Razem z hitOnn’em przez ten czas graliśmy w CS:GO w drużynie noMERCY. Jednak 2 tygodnie temu z powodów prywatnych musiałem skończyć z CS’em, ponieważ po prostu nie mogłem poświęcać, aż tyle czasu na grę ile wymagała ode mnie tego drużyna. Kilka dni później po kilku mixach/versusach w CSa razem z hitOnn’em i Ounedsonem wpadliśmy na pomysł, że może wrócimy do CoD4, przecież mimo wielu tekstów typu “cod4 is dead” wcale tak nie jest, główną przyczyną tego, że CoD4 jeszcze się trzyma są turnieje organizowane przez paradoxa w Pradze. Właśnie następny turniej w Pradze jest naszą motywacją do gry, chcemy się tam pojawić i pokazać, że Polacy potrafią coś więcej niż top3 na .eu lanie! Tak więc ex-ETEK/hjx.pl powraca na scenę Call of Duty 4 w składzie: ja, hitOnnz, dEvianCe i Ounedson. Obecnie trwają debaty na temat ostatniego gracza, o którym pewnie dowiecie się niedługo. Trzymajcie za nas kciuki i do zobaczenia w Pradze!

Skład ETEK:

 • Michał ‘bCk’ Lis
 • Piotr ‘dEvianCe’ Antoszkiewicz
 • Adam ‘Ounedson’ Wilk
 • Kamil ‘hitOnn’ Kowaleczko
 • ???
4 komentarze
 1. Przy takiej obsadzie lana max wyjście z grupy :DDD TROLOLOLOL

 2. Ok, znawco sceny!

 3. Dobre chłopaki, GL !

 4. Powodzenia chłopaki , wyjście z grupy to chyba formalność :) . Powodzenia w play-off :D.

  Dodaj Odpowiedź

   
  eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
  Logo
  Enable registration in settings - general