EVO i spółka pod tagiem GF-Gaming

Tytuł dla wielu z was może okazać się niemałym zaskoczeniem. Od dłuższego czasu wiadomo, że definitywnie najlepsza drużyna polskiej sceny COD4 z dumą reprezentowała jedną z najbardziej prestiżowych esportowych organizacji naszego kraju. Która ze stron chciała więc zmiany?

Żeby wybawić was z natłoku zdziwienia odpowiadamy – żadna! Dla chłopaków z Clan Poland nie jest to wielka zmiana, gdyż jedyne z czym będą musieli się pożegnać to tag na turniejowej koszulce. Dwa dni temu dobrze prosperująca organizacja GF-Gaming połączyła swoje siły z CPL powiększając tym samym swoje szeregi o dywizje COD4, League of Legends oraz paru graczy Starcraft II i FIFA. Łatwo więc się domyśleć, że chłopaki w dalszym ciągu będą mieli przyjemność współpracować w części z członkami poprzedniego sztabu. Jak podaje redakcja GF-Gaming nie oznacza to końca Clan Poland. Organizacja zmienia swój charakter i od tej pory ma na celu szkolenie przyszłych dominatorów sportów elektronicznych. Więcej o nowym projekcie będziecie mieli okazję przeczytać niebawem na portalu gf-gaming.pl. Niżej znajdziecie kilka słów wyjaśnienia od głównych twarzy wymienionych wcześniej organizacji.

Sławomir „Peril” Puławski:

Serdecznie witam w gronie GF-Gaming wszystkich graczy z organizacji Clan Poland, która osobiście wprowadziła mnie w świat e-sportu. Tak więc obecne połączenie sił jest dla mnie szczególnie ważnym wydarzeniem. Życzę wszystkim wielu sukcesów pod marką GF-Gaming i satysfakcji ze współtworzenia organizacji w jej nowym kształcie.

Michał „Miczon” Żontołw:

Każdy z nas, kto oddaje się swojej pasji, robi to by czerpać satysfakcję z tego, co go pochłania i czemu poświęca swój czas. Organizacja Clan Poland, którą opiekuję się już od wielu lat, wielokrotnie dawała mi powody do dumy i chciałbym, żeby trwało to jak najdłużej. Jednak by tak się stało, należy iść do przodu, trzeba się rozwijać, aby wszyscy zaangażowani czerpali z tego przyjemność. W związku z tym miło mi poinformować, że czas marazmu mamy już za sobą. Dzięki połączeniu sił z GameFaction, otwierają się nowe perspektywy dla nas wszystkich, a świeżość i kreatywność zespołu kierowanego przez Sławka Puławskiego, daje pewność że projekt będzie się prężnie rozwijał w sposób elastyczny, by wychodzić naprzeciw oczekiwaniom graczy i ich fanów. Natomiast my będziemy ich wspierać długoletnim doświadczeniem na tym rynku, będąc jednocześnie gwarancją stabilności i wiarygodności. Naszym wspólnym celem jest stworzenie gamingu, którego zawodnicy będą święcić sukcesy na największych imprezach e-sportowych w kraju i na świecie. Jednocześnie nie zapomnimy o młodych talentach, którym trzeba wskazać kierunek rozwoju, tworząc zaplecze i służąc pomocą tym którzy mają ambicje, by w przyszłości stawać na podium, reprezentując najlepsze organizacje na świecie. Życzcie nam powodzenia.

Podziel się z nami swoją opinią

   Dodaj Odpowiedź

    
   eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
   Logo
   Enable registration in settings - general