EVO i spółka w RedWinged

Ostatnimi czasy było dość cicho na naszej scenie Call of Duty 4. Po zakończeniu Niepołomice LAN Party nie było żadnych nowych wiadomości o kolejnych rozgrywkach LAN, lecz od niedawna są słuchy o kolejnym turnieju offline “Returned LAN 2014”. Dużo drużyn zmotywowało się do dalszej gry, w tym nasza stara czołówka, EVO i spółka.

Po zakończeniu działalności ClanPoland reszta zarządu wraz z drużynami dołączyły do organizacji GameFaction. Jak szybko rozpoczęła się nowa współpraca, to tak samo zakończyła się z drużyną Call of Duty 4, dzięki czemu zawodnicy CoDa podczas Niepołomice LAN Party wystąpili pod swoim starym, już nic nie znaczącym tagiem cpl.hX. Od tamtego czasu nie było nic słychać o dalszych zamiarach gry tej drużyny. Aż do dziś! Chłopaki pełni energii kontynuują swoją wspólną grę pod banderą nowej polskiej organizacji, którą jest RedWinged. Ich menedżerem zostaje Denis “phaze” Dawidowski.

CWj2WD9o

Pierwszy mecz chłopaków pod nową banderą będziemy mogli ujrzeć podczas 10 Sezonu CyberGamer Call of Duty 4 Open League, gdzie za Oskara “alZ” Sisi zagra Paweł “DECKS” Busse.

Adrian ”EVO” Berger:

Chciałbym podziękować organizacji RedWinged za wsparcie i zaufanie, jak wiemy scena coda nie jest kolorowa i ciężko o dobrą organizacje myślę, że damy z siebie wszystko ze strony gry jak i marketingu. Myślę, że można zaufać naszej drużynie, bo graliśmy dla CEFO jakieś 1,5 roku i kolejne 1,5 roku dla Clan Poland. Obie strony były zadowolone ze współpracy. Oto moje oświadczenie: Po kilku tygodniach poszukiwań organizacji dla mojego zespołu nadszedł dzień w którym mogę zmienić swój tag na Red Winged. Jest to organizacja świeża, ale z bardzo ambitnymi ludźmi, którzy nie wątpią w sukces. Z góry dziękuję organizacji za zaufanie i wsparcie dla naszej drużyny. Z tego miejsca chciałbym podziękowac najbardziej Miczonowi, oraz organizacji Clan Poland, dzięki której mogliśmy pokazać się na aż czterech europejskich turniejach.

Kacper ”Aharo” Czapiewski:

Nazywam się Kacper Czapiewski i jestem współwłaścicielem organizacji RedWinged która postanowiła tym razem postawić na ekipę grającą w klasyczną grę sceny e-sportowej, mowa tutaj oczywiście o Call of Duty 4, czyli jednej z przełomowych gier gatunku. Dobrze wiemy jak aktualnie wygląda scena polska i zagraniczna. Stawiając na naszą nową dywizję postaramy się pomóc ogółowi, a przede wszystkim chłopakom którzy rozpoczną rozgrywki pod naszą banderą. Jeśli chodzi o scenę CoD’a to mamy nadzieję, że ekipa pokaże jak najwięcej. Liczymy na jak najbardziej owocną współpracę!

Aktualny skład RedWinged.CoD4 zapowiada się następująco:

 • Adrian ”EVO” Berger
 • Piotr ”heddar” Wilk
 • Paweł ”foX” Kopala
 • Jakub ”FREEq” Bogusz
 • Oskar ”alZ” Sisi
Podziel się z nami swoją opinią

   Dodaj Odpowiedź

    
   eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
   Logo
   Enable registration in settings - general