eWojownik potrzebuje Ciebie!

Nasz serwis wystartował ponad tydzień temu. Przez ten czas grono osób pracujących przy eWojownik.pl powiększyło się czterokrotnie! 

Najbardziej zauważalna dla Czytelników powinna być praca Patryka ‘imlecky’ Pileckiego, który zajmuje się oprawą graficzną serwisu oraz wykonał nowe logo. Arkadiusz ‘arkuss’ Żmudzin zajmuje się moderacją forum. Natomiast znana Wam Ola ‘Lexie’ Berjak przygotowuje dla Was nowości oraz materiały video ze sceny Call of Duty 4.

Wciąż potrzebujemy chętnych do współpracy z nami, abyśmy mogli dostarczać naszym Czytelnikom jak najwięcej interesujących informacji. Jeśli chciałbyś się sprawdzić w roli redaktora i zobaczyć jak odbierają Ciebie ludzie, to eWojownik jest idealnym miejscem. Potrzebujemy ludzi, którzy zajęliby się:

 • Pisaniem newsów na temat swojej ulubionej gry (CS, FIFA, LoL, CoD2 itd.)
 • Pisaniem newsów i/lub recenzji gier multiplayer
 • Pisaniem newsów i/lub recenzji na temat sprzętu dla graczy

Dodatkowo dodam, że jakbyście chcieli się podzielić Waszą opinią na temat gry lub sprzętu dla gry, to możecie to zrobić na forum lub napisać do mnie, a ja umieszczę Waszą opinię jako recenzję na stronie.

Wszystkich zainteresowanych zachęcam do bezpośredniego kontaktowania się ze mną. Najłatwiej za pomocą xfire: doompl lub steam: doomciak10. Dodatkowo poprzez e-mail na adres: doomciak (małpa) gmail.com. Serdecznie zapraszam do współpracy!

Podziel się z nami swoją opinią

   Dodaj Odpowiedź

    
   eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
   Logo
   Enable registration in settings - general