eWojownik rekrutuje

Serwis eWojownik ogłasza rekrutację  do swojej redakcji. Celem naszego portalu oraz forum od zawsze było stworzenie idealnego miejsca do dyskusji dla ludzi żyjących eSportem, grami oraz sprzętem komputerowym. W ostatnim na eWojowniku nie działo się zbyt wiele, lecz teraz to się zmieni!

logo-ewojownik

Do zmian konieczne jest Wasze wsparcie. Zachęcamy ludzi chcących zaangażować się w życie eWojownika do kontaktu z nami. Przede wszystkim zapraszamy osoby związane ze scenami Call of Duty oraz Counter Strike: Global Offensive, które chciałyby spróbować swoich sił jako redaktorzy, a tym samym zdobywać pierwsze doświadczenie w dziennikarskim fachu. Oczywiście znajdzie się u nas miejsce również dla osób zainteresowanych grami lub sprzętem komputerowym.

Jako eWojownik możemy zaoferować zdobywanie doświadczenia jako redaktor. Ponadto zapewniamy możliwość zdobycia akredytacji dziennikarskiej na polskie turnieje eSportowe oraz targi związane z grami i sprzętem komputerowym. Dodatkowo osoby dołączające do redakcji otrzymają mail z domeną eWojownik.pl. Nasz portal relacjonował wydarzenia oraz pomagał przy organizacji turniejów Call of Duty 4 na między innymi RobimyLAN czy też Niepołomice LAN Party.

niepołomice lan party

Wszystkich zainteresowanych zapraszam do kontaktu drogą mailową na doomciak (małpa) gmail.com lub xfire: doompl.

2 komentarze
 1. Widze ze ewojownik chce sie odbudowac i na dobre :D

 2. eWojownik tak, ale CoD4 juz nie bb :<

  Dodaj Odpowiedź

   
  eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
  Logo
  Enable registration in settings - general