rave-on w H2k-Gaming

Najlepsza drużyna sceny Call of Duty 4, byłe już rave-on jakiś czas temu weszło w szeregi H2k-Gaming. Czy nowi zawodnicy będą godnie reprezentować organizacje jak ich poprzednicy?

Po zwerbowaniu drużyny Counter Strike: Global Offensive, wracająca do życia organizacja postanowiła podjąć współpracę z kolejną drużyną gier FPS. Po rozmowach z kilkoma drużynami Call of Duty 4 oraz Black Ops 2 zdecydowała się podjąć współpracę ze zwycięzcami New Hope. Jak możemy przeczytać na stronie organizacji, jej włodarze są bardzo zadowoleni z przyjęcia Finów w swoje szeregi.

Zespół ex-rave-on wygrał New Hope w kwietnu, był nr 1 w rankingu ligi Cybergamer i przywódcą wyzwań Zowie Challange. Po tych osiągnięciach zawodnicy pokazali swój profesjonalizm i poziom gry, czym zwrócili uwagę H2k-Gaming. Czy po powrocie ex-Western Wolves będą dalej najlepszą drużyną na scenie Call of Duty 4?


Nowe H2k-Gaming: JanzwE, Almost, fake, rEplan, synde.

Stefan “FI9SHER” Stefansson wypowiedział się na temat nowego dodatku do H2k-Gaming:
Jestem bardzo szczęśliwy, że mamy w kontakt z tymi facetami. Oni wydają się być profesjonalnymi i zmotywowanymi graczami, którzy są w stanie poświęcić wiele, aby być najlepszym zespołem. Jesteśmy pewni, że przy naszym wsparciu będą w stanie utrzymać się na uzyskiwanie wspaniałych rezultatów i zachować swoją pozycję jako numer 1 zespołu w Europie.

Jani “synde” Koskinen był również bardzo zadowolony z podpisania kontraktu:
Po tym jak na polowaniu na tak długo, jesteśmy bardzo szczęśliwi, że reprezentujący górnej kondygnacji organizacji ponownie pomóc im w ich odrodzeniu się czymś niezwykłym w scenie eSportu. Sprowadzimy H2k z powrotem na górę sceny CoD4 jeszcze raz . Pozwoli to znacznie zwiększyć naszą motywację do gry i udziału w imprezach LAN wokół UE Dzięki H2k i ich sponsorów dla tej niesamowitej szansy zobaczenia na LAN, Next up -..! Praga

H2k-Gaming CoD4:

  • Joonas ”fake” Oikarinen
  • Ville ”rEplan” Ijäs
  • Jani ”synde” Koskinen
  • Sami ”Almost” Koskinen
  • Janne ”JanzwE” Mielonen
eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
Logo
Enable registration in settings - general