f4nciak i dest4r jadą na New Hope #2!

Druga edycja międzynarodowego turnieju Call of Duty 4 w czeskiej Pradze zbliża się wielkimi krokami. Za ponad miesiąc drużyny z europejskiej czołówki zagrają o 10 000 Euro. Wśród nich nie zabraknie Polaków. Oprócz w pełni polskiej drużyny ETEK na lanie zobaczymy również Michała “f4nciak” Gajek oraz Amadeusza “dest4r” Wlekłego. Zagrają oni w drużynie auRa eSports.

destar
Amadeusz ‘dest4r’ Wlekły – najnowszy nabytek auRa eSports

O ile f4nciak w auRa gra już jakiś czas, o tyle dest4r dołączył do tego zespołu całkiem niedawno. Zastąpił on gracza o nicku ‘syhron’, ponieważ jego koledzy stwierdzili, iż nie pasuje on do nich i ma zły wpływ na atmosferę w klanie. auRa eSports będzie chciała pokazać się z jak najlepszej strony na zawodach w Pradze. Więcej nie będę się rozpisywał, ponieważ kulisy powstania oraz ostatnie zmiany zostały wystarczająco opisane w oświadczeniach graczy:

Robert “pEwPeW:]” Skurjats:

When we contacted the Australian organization auRa, they were really supportive and gave us the chance to form a lineup under their name and gave us funds so we could attend the upcoming District Prague LAN event. Only remaining thing to do was to form a good lineup that would work together. At first we only tried out people that we knew to not waste time, but soon realized that we needed to trial new people, so we started looking on the tek-9 site and found f4nciak. Since he had been in top tier teams for awhile and proved himself while playing with us, we picked him up fairly quickly. Lastly we needed an AK player that could play in a team environment and had a lot of experience. We tried out many AK players and ended up picking another polish player dest4r. Even though his English needs some work, we believe that he would work well with everyone else on the team.

Michal “f4nciak” Gajek

Co tu dużo mówic… miałem sporą przerwę, po której nie potrafiłem odnaleźć się na Polskiej scenie. Stwierdziłem, że spróbuję szczęścia w Europie. Kiedy szukałem teamu ponad 2 miesiące byłem bardzo zrezygnowany i straciłem jakąkolwiek ochotę na granie w CoD’a, jednakże zaraz po moim ‘załamaniu’ napisał do mnie pEwPeW z propozycją wyjazdu na New Hope 2 oraz graniu z nimi w teamie. Po kilku meczach i obgadaniu sprawy LANa, chłopaki postanowili przyjąć mnie. Jest mi również niezmiernie miło, że w obecnej drużynie mogę grać z destarem – dwóch Polaków, zawsze raźniej. Przy obecnym nastawieniu i zaangażowaniu z pewnością pojawimy się w Pradze!

Amadeusz “dest4r” Wlekły

Parę dni po tym jak nie wypaliła mi gra w obecnym tRICKY, dostałem propozycję od f4nciaka by dołączyć do europejskiej drużyny auRa, propozycja była bardzo konkretna i jeszcze tego samego dnia zagraliśmy parę meczy. Mimo różnych narodowości gra układa się bardzo dobrze, mój angielski może nie jest zbyt dobry, ale myślę że daję radę i nie ma większych problemów z naszą komunikacją. Jestem przekonany, że dobrze przygotujemy się do naszego następnego turnieju i zrealizujemy nasze cele.

Skład auRa eSports:

 • Safe ‘Safe’ Desoky
 • Filip ‘SPooky’ Katičić
 • Robert ‘pEwPeW’ Skurjats
 • Michał ‘f4nciak’ Gajek
 • Amadeusz ‘dest4r’ Wlekły
9 komentarzy
 1. ciężko to widze ale gl desti

 2. dzien przed lanem informacja : ,, Spóźnił się na pociąg” gl Desti

 3. f4nciak ahahahahahh

 4. gl dest4r, f4nciak nie

 5. Gl f4nciak ;)

  Dodaj Odpowiedź

   
  eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
  Logo
  Enable registration in settings - general