FearFactory wraca do gry!

FearFactory to organizacja, którą powinien kojarzyć każdy człowiek mający kiedykolwiek doczynienia z eSportem, mimo że nie istnieje już ona od dłuższego czasu. FF miało w swoich szeregach różne drużyny Call of Duty 4, a jedna z nich postanowiła się teraz reaktywować.

Mowa o ostatnim zespole CoD4, który miał przyjemność grać dla Fabryki Strachu. Dowodził mu wówczas i będzie teraz Łukasz ‘ryanek’ Trybuś, występujący obecnie pod nickiem tramal. W składzie zobaczymy same znane twarze, które niegdyś były liczącymi się postaciami na scenie, jednak od dłuższego czasu nie brały aktywnego udziału w turniejach.Nie dotyczy to jedynie Łukasza ‘ZACKy’ Herzyka, ponieważ po rozpadzie FF wystąpił w barwach ALSEN-Team na Tembakanie w Nowym Sączu oraz Electronic Games Party w Kłomnicach. Z drugiej strony EGP odbyło się ponad rok temu, więc przerwa też jest długa.

FearFactory
Czy FearFactory stać na powrót do czołówki po tak długiej przerwie?

Gracze FF są jedną z 32 drużyn zapisanych do turnieju CoD4 5v5 TP-Link od allplay. Mają również stawić się na RobimyLAN w Warszawie. Z pewnością będą czarnym koniem obydwu zmagań, chociaż ich forma jest wielką niewiadomą, jednak jeśli odbudują formę sprzed lat, to z pewnością będą liczyć się w walce o podium.

Skład FearFactory:

 • Łukasz ‘tramal’ Trybuś
 • Łukasz ‘ZACKy’ Herzyk
 • Rafał ‘fantz’ Dżumaga
 • Piotr ‘isu’ Urbański
 • Jan ‘one’ Jakubowski

 

3 komentarze
 1. kolejne skamieniałości się przebudziły=]

 2. POWODZONQA :** :D

 3. good luck isu :)

  Dodaj Odpowiedź

   
  eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
  Logo
  Enable registration in settings - general