Finały światowe 3 sezonu League of Legends!

Już czwartego października tego roku, w hali Staples Center znajdującej się w Los Angeles odbędą się długo oczekiwane finały światowe trzeciego sezonu w popularnego “LoLa”!

lolworldchampionship

Do “Miasta Aniołów” pojedzie 12 zespołów z czterech regionów świata, a są to: Chiny, Korea, Ameryka Północna i Europa. Cały czas trwają rozgrywki eliminacyjne. Wśród nich walczą drużyny z wymienionych wyżej zakątków świata, a 16 września szczęśliwe zespoły zapewnią sobie wylot do Los Angeles, aby rozpocząć zmagania w światowych eliminacjach. Nie można tutaj zapomnieć o najważniejszej rzeczy. Są to oczywiście pieniądze, które grają tu duża rolę. Całkowita pula nagród całego trzeciego sezonu League of Legends wzrosła do ponad 8 milionów dolarów . To o 3 miliony więcej, niż w finałach drugiego sezonu. Oznacza to, że zwycięzcy oprócz okazałego Pucharu Przywoływacza otrzyma także okrągły milion dolarów!

lol

Tak finały wyglądały rok temu! Robi wrażenie, prawda? Wszystko to możemy obejrzeć, dzięki streamowi riotgames na takich portalach jak: Twitch.tv, Youtube.com lub też Azubu.tv. Oczywiście już wkrótce rozpocznie się sprzedaż wejściówek na światowe finały w hali Staples Center. Dla zainteresowanych, polecam śledzić oficjalną stronę rozgrywek.

7 komentarzy
 1. cytrynowe psy do boju ;D

 2. Fnatic Maciek

 3. fnatic chyba:-)

 4. fajnie sie bedzie ogladalo szczegolnie mecze C9 oraz fnatic… :)

  Dodaj Odpowiedź

   
  eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
  Logo
  Enable registration in settings - general