fobia dołącza do TrickyNation i… zmienia gracza

Trzy dni temu na naszej stronie mogliście przeczytać o powstaniu nowej drużyny na scenie pod nazwą fobia. Gracze bardzo szybko znaleźli organizację oraz równie szybko przeprowadzili zmianę w swoich szeregach.

bck
Michał ‘bCk’ Lis nie musiał długo szukać nowej drużyny.

fobia będzie występować teraz w barwach TrickyNation. Świetną wiadomością jest również fakt, że organizacja ma na tyle duże zaufanie do swoich nowych zawodników, że postanowiła im opłacić wyjazd na turniej w Pradze. Przypomnijmy, że zespoły z całej Europy będą tam walczyć o pulę nagród w wysokości 10 000 Euro. Wszystko to będzie odbywać się w dniach 10-11 sierpnia 2013 tego roku.

We wstępie wspomniałem również o zmianie w składzie tej młodej drużyny. W składzie nie zobaczymy Amadeusza ‘dest4r’ Wlekłego. Na nową drużynę nie musiał długo czekać Michał ‘bCk’ Lis, który dopiero co pożegnał się z drużyną ETEK. To właśnie bCk wypełni lukę po Amadeuszu. Na temat zmiany i dołączenia do Tricky wypowiedział się snajper Mateusz ‘DENISLAW’ Juszkiewicz:

Dołączenie do TrickyNation było dla mnie wielkim zaskoczeniem. Na sam początek istnienia nowego teamu opłacają nam bardzo prestiżowego LANa w Pradze, o którym jest bardzo głośno. Cieszymy się wszycy, że mamy okazję pokazać się na turnieju. O szybkiej zmianie z destara na bCk głupio jest pisać. Destar to mocny gracz, ale jednak czegoś mu brakowało i od nas odstawał. Zreszą… team bez grubego gracza to nie team.

Na pewno będziemy trzymać kciuki za Tricky, aby jak najlepiej zagrali w Pradze.

Skład TrickyNation:

 • Mateusz ‘CYMEK’ Cymerman
 • Mateusz ‘DENISLAW’ Juszkiewicz
 • Michał ‘bCK’ Lis
 • Dawid ‘pukiz’ Kuder
 • Mariusz ‘NIEKu’ Przewłocki
6 komentarzy
 1. ” Zreszą… team bez grubego gracza to nie team.”

  Manius do najszczuplejszych tez nie nalezy xDDDDDDDD

  GL w Pradze

 2. GL DAWID, SAMYCH 30 NA LANACH!!!!!! <3 :*

 3. GL Dawidzie i Michale powodzenia w Pradze i gratuluję :)

 4. pukiz gl :) .

 5. GL Double Mateusze :D

 6. Nie ma to jak szacunek do swoich teammatów :D. Bardzo pozytywne oświadczenie, pośmiałem się troszkę :D

  Dodaj Odpowiedź

   
  eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
  Logo
  Enable registration in settings - general