fobia dołącza do TrickyNation i… zmienia gracza

Trzy dni temu na naszej stronie mogliście przeczytać o powstaniu nowej drużyny na scenie pod nazwą fobia. Gracze bardzo szybko znaleźli organizację oraz równie szybko przeprowadzili zmianę w swoich szeregach.

bck
Michał ‘bCk’ Lis nie musiał długo szukać nowej drużyny.

fobia będzie występować teraz w barwach TrickyNation. Świetną wiadomością jest również fakt, że organizacja ma na tyle duże zaufanie do swoich nowych zawodników, że postanowiła im opłacić wyjazd na turniej w Pradze. Przypomnijmy, że zespoły z całej Europy będą tam walczyć o pulę nagród w wysokości 10 000 Euro. Wszystko to będzie odbywać się w dniach 10-11 sierpnia 2013 tego roku.

We wstępie wspomniałem również o zmianie w składzie tej młodej drużyny. W składzie nie zobaczymy Amadeusza ‘dest4r’ Wlekłego. Na nową drużynę nie musiał długo czekać Michał ‘bCk’ Lis, który dopiero co pożegnał się z drużyną ETEK. To właśnie bCk wypełni lukę po Amadeuszu. Na temat zmiany i dołączenia do Tricky wypowiedział się snajper Mateusz ‘DENISLAW’ Juszkiewicz:

Dołączenie do TrickyNation było dla mnie wielkim zaskoczeniem. Na sam początek istnienia nowego teamu opłacają nam bardzo prestiżowego LANa w Pradze, o którym jest bardzo głośno. Cieszymy się wszycy, że mamy okazję pokazać się na turnieju. O szybkiej zmianie z destara na bCk głupio jest pisać. Destar to mocny gracz, ale jednak czegoś mu brakowało i od nas odstawał. Zreszą… team bez grubego gracza to nie team.

Na pewno będziemy trzymać kciuki za Tricky, aby jak najlepiej zagrali w Pradze.

Skład TrickyNation:

  • Mateusz ‘CYMEK’ Cymerman
  • Mateusz ‘DENISLAW’ Juszkiewicz
  • Michał ‘bCK’ Lis
  • Dawid ‘pukiz’ Kuder
  • Mariusz ‘NIEKu’ Przewłocki
eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
Logo
Enable registration in settings - general