fobia – nowa moc na scenie

Po rozpadzie 2 bardzo dobrych drużyn Call of Duty 4 myRAGE i GF-Gaming przyszedł czas na powstanie nowego obiecującego zespołu.

denislaw

Inicjatorem powstania nowej drużyny był Mateusz “CYMEK” Cymerman. W nowym zespole zobaczymy również jego byłych kolegów z dawnego Live4Game: Dawida “pukiz” Kudera oraz Mateusza “DENISLAW” Juszkiewicza. W nowej formacji zobaczymy także Amadeusza “dest4r” Wlekłego i Mariusza “NIEKu” Przewłockiego. Jako zespół posiadają już swojego menadżera, pewnie znaną wszystkim osobę Damiana “muflon” Śmiesza.

Chłopaki po tygodniowej grze widnieją na 5 miejscu w rankingu CyberGamer CoD4 5v5 Ladder i gonią drużynę ETEK, która jest aktualnie na 1 miejscu. W najbliższych planach mają zamiar pojawić się na turniejach w Pradze i Kielcach.

Wypowiedź Mateusza „CYMEK” Cymermana:
Po ostatnim lanie postanowiłem, że trzeba coś zmienić w grze jak i dotychczasowym składzie. Stąd wracamy z zupełnie nowym i odmienionym składzie z ambicjami wygrywania z takimi czołowymi polskimi drużynami jak CPL, bądź ALSEN. Aktualnie poszukujemy nowej organizacji, także zainteresowanych zapraszamy na xfire cymeczek. W najbliższych planach mamy zamiar pojawić się na New Hope 2 i lanie w Kielcach gdzie chcemy powalczyć o najwyższą lokatę.

Skład fobia:

 • Mateusz ”CYMEK” Cymerman
 • Dawid ”pukiz” Kuder
 • Mateusz ”DENISLAW” Juszkiewicz
 • Mariusz ”NIEKu” Przewłocki
 • Amadeusz ”dest4r” Wlekły
8 komentarzy
 1. Powodzenia Pany :)

 2. POWODZENIA DAWID

 3. POWODZONKA MATI :* rozpierdol scene

 4. GL dessstarrrRRRooo :D no i kurdupello denisławooOO :D

 5. japa grubalo petzoro :D:DD

  Dodaj Odpowiedź

   
  eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
  Logo
  Enable registration in settings - general