fobia znowu zmienia organizację i gracza

Niedawno uformowany zespół fobia zyskuje miano najbardziej aktywnej drużyny ostatnich miesięcy pod względem… zmian organizacji i graczy. Poza swoją pierwotną nazwą, zdążyli nosić tagi: TrickyNation, 1puRe, a teraz przywdziewają auRa eSports. Jak mówi tytuł wiadomości, nie obyło się również bez zmian personalnych.

auRa-eSports

Najświeższą zmianą jest pożegnanie się z drużyną Mateusza ‘DENISLAW’ Juszkiewicza. W jego miejsce wchodzi Michał ‘f4nciak’ Gajek i to on będzie teraz władał karabinem snajperskim w auRa. Poza samą możliwością aktywnego strzelania ze snajpy, f4nciak zaoferował również byłemu 1puRe nową organizację. Wywodząca się z Australii auRa eSports staje się nowym domem dla polskich graczy.

W stosunku do ostatniej wiadomości o fobia doszło jeszcze do dwóch zmian. Z ekipą pożegnali się: Michał ‘bCk’ Lis oraz Mariusz ‘NIEKu’ Przewłocki. Na ich miejsce wskoczyli gracze: Jakub ‚kubaw’ Walentyński i Mateusz ‚xONG’ Brommer.

Wszystkie te zawirowania miały na celu umożliwienie chłopakom wyjazdu na 10 000 Euro Challenge w Pradze oraz zebranie jak najmocniejszego składu. Zanosi się na to, że to już koniec zmian organizacji oraz personalnych. Teraz pozostał czas na doskonalenie umiejętności strzeleckich oraz szlifowanie taktyk, aby jak najlepiej zaprezentować się w czeskiej stolicy. Czasu nie zostało za dużo, ale gdy się go optymalnie wykorzysta, to można zapracować na dobry wynik.

Oświadczenie odnośnie zmian w zespole przedstawił Mateusz ‘Cymek’ Cymerman:

Zmieniliśmy DENISŁAWa, gdyż często nie pasowały nam jego godziny dostępności oraz fakt, że fanciak pomoże nam  z gamingiem, a także wesprze swoimi umiejętnościami. Chciałbym przeprosić Mateusza DENISŁAWa Juszkiewicza za to. Dzięki fanciakowi będziecie mogli zobaczyć nas na turnieju w Pradze, który odbędzie się w sierpniu. Życzcie nam szczęścia. Yo!

Wyjazd drugiej polskiej drużyny do Pragi jest na pewno dobrą wiadomością. Powszechnie wiadomo, że pierwszą ekipą z naszego kraju będzie ETEK. Turniej 10 000 Euro odbędzie się w kafejce District Prague w dniach 10-11 sierpnia. Naszym życzymy powodzenia.

Skład auRa eSports:

 • Mateusz ‚CYMEK’ Cymerman
 • Dawid ‚pukiz’ Kuder
 • Jakub ‚kubaw’ Walentyński
 • Mateusz ‚xONG’ Brommer
 • Michał ‚f4nciak’ Gajek

P.S

Chłopaki z auRa już tryskają energią na samą myśl o wyjeździe…

v3ti

11 komentarzy
 1. DAWID JAKIE ROSZADY W TEAMIE MASZ, GL

 2. a teraz zmienia f4nciaka na denislawa i bedzie tak ze oni beda mieli nowa organizacje a f4nciak bez teamu zostanie :P

 3. Byliśmy jeszcze w playfive przez dzień czy dwa :D

 4. Deni lepszy . Sprzedaliście się. Gl

 5. @up. ta dokladnie, wchodze co dzien na XF a xong inny tag xD

  Dodaj Odpowiedź

   
  eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
  Logo
  Enable registration in settings - general