Football Manager 2014 – sporo zmian

Football Manager 2014 został oficjalnie zapowiedziany. Gra ma się ukazać w tym roku przed Świętami Bożego Narodzenia. Gra ma około 1000 usprawnień w porównaniu do poprzedniej wersji. 

Football_manager_2014

Najważniejsze zmiany to:

 • Usprawniony system meczowy 3D – zachowania zawodników mają być bardziej realistyczne, poprawiono oświetlenie i animacje piłkarzy, zawodnicy mają mieć indywidualny charakter
 • Bardziej realistyczne transfery i kontrakty – transfery wykonywane przez kluby mają być jeszcze bardziej realistyczne. Ponadto w FM 2014 jest opcja dodania wypożyczonego gracza jako rozliczenie za transfer. W ramach kontraktu piłkarze mogą dostać ‘bonus’ za wejście z ławki, bądź gdy siedzieli tylko na ławce.
 • Taktyki – całkowicie zmieniono system tworzenia taktyk. Wprowadzono nowe zadania indywidualne oraz zadania drużynowe. W Football Manager 2014 zadania indywidualne i dobrane strategie mają mieć jeszcze większe znaczenie. Dodatkowo menadżerowie rywali mają się szybciej adaptować do naszych taktyk.
 • Dodatki w interakcjach ze sztabem szkoleniowym i piłkarzami. Sztab szkoleniowy ma zdawać więcej relacji z poczynań zawodników rezerw i drużyn młodzieżowych. W nowym FM dodano możliwość poproszenia kluczowego gracza naszego zespołu, aby porozmawiał z niezadowolonym piłkarzem.
 • Zmieniony system newsów – jeszcze więcej znajdzie się w naszej skrzynce odbiorczej. Raporty scoutów będą pojawiać się w jednej wiadomości i zawierać informacje o wszystkich graczach, a nie o każdym indywidualnie.

Więcej informacji na temat zmian w grze na stronie gry.

Ponadto wiemy, że gra będzie dostępna na 3 platformach: PC, MAC oraz Linux. Warto dodać, że gracze, którzy zamówią pre-order Football Manager 2014 będą mieli dostęp do wersji beta na 2 tygodnie przed oficjalną premierą.

Poniżej prezentuje również galerię screenów od VG247.com:

Źródło: footballmanager.com 

1 Komentarz
 1. Nie mogę się doczekać aż odpalę to :D

  Dodaj Odpowiedź

   
  eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
  Logo
  Enable registration in settings - general