Zryw polskiej sceny Call of Duty 4 spowodował powstanie kolejnej nowej drużyny na scenie. Świeża ekipa szybko znalazła organizację, która pomoże jej szlifować formę na nadchodzące turnieje. Wybór padł na Frogs of War.

W składzie, podobnie jak w Sii.eu, znajdziemy dwóch byłych graczy Europort. Tym razem to:  Jakub ‚WEAVE’ Konon oraz Tomasz ‚Thagz’ Michalak. Z AK74-u po mapie będzie biegał Piotr ‚DOORAY_’ Duraj, którego możecie kojarzyć z występów u boku Macieja ‚dzianLa’ Szumilasa i Michała ‚Michu’ Chmielewskiego w barwach Clan Poland podczas Euphoric Saycom Challenge. Skład uzupełniają: Krystian ‚lokos’ Rogacki i Jakub ‚MAx1’ Tloczek.

weave
WEAVE w akcji podczas WrocLAN

Nowa dywizja ‚Żab wojny’ zgłosiła swój udział w turnieju CoD4 5vs5 TP-Link organizowanym przez allplay. Dodatkowo panowie wyrażają chęć wyjazdu do Warszawy na RobimyLAN. Dokładnie o powstaniu i planach swojej ekipy pisze DOORAY_ w oświadczeniu:

Po dłuższej nieaktywności wracam do gry, tym razem w barwach Frogs of War. WEAVE i thagz założyli drużynę z resztek europortu, który był na WrocLANie i PLC. Drużyna składa się z zawodników sprawdzonych zarówno online jak i offline i mam nadzieję, że zdążymy się zgrać odpowiednio do czasu RobimyLAN i ugramy coś na tym turnieju. Póki co skupiamy się na turnieju COD4 5on5 TP-Link hostowanym przez allplay.pl oraz lidze CyberGamer. Do zobaczenia w Warszawie!

Skład Frogs of War:

  • Jakub ‚MAx1’ Tloczek
  • Tomasz ‚Thagz’ Michalak
  • Piotr ‚DOORAY_’ Duraj
  • Krystian ‚lokos’ Rogacki
  • Jakub ‚WEAVE’ Konon