Frogs of War z nową dywizją CoD4

Zryw polskiej sceny Call of Duty 4 spowodował powstanie kolejnej nowej drużyny na scenie. Świeża ekipa szybko znalazła organizację, która pomoże jej szlifować formę na nadchodzące turnieje. Wybór padł na Frogs of War.

W składzie, podobnie jak w Sii.eu, znajdziemy dwóch byłych graczy Europort. Tym razem to:  Jakub ‘WEAVE’ Konon oraz Tomasz ‘Thagz’ Michalak. Z AK74-u po mapie będzie biegał Piotr ‘DOORAY_’ Duraj, którego możecie kojarzyć z występów u boku Macieja ‘dzianLa’ Szumilasa i Michała ‘Michu’ Chmielewskiego w barwach Clan Poland podczas Euphoric Saycom Challenge. Skład uzupełniają: Krystian ‘lokos’ Rogacki i Jakub ‘MAx1’ Tloczek.

weave
WEAVE w akcji podczas WrocLAN

Nowa dywizja ‘Żab wojny’ zgłosiła swój udział w turnieju CoD4 5vs5 TP-Link organizowanym przez allplay. Dodatkowo panowie wyrażają chęć wyjazdu do Warszawy na RobimyLAN. Dokładnie o powstaniu i planach swojej ekipy pisze DOORAY_ w oświadczeniu:

Po dłuższej nieaktywności wracam do gry, tym razem w barwach Frogs of War. WEAVE i thagz założyli drużynę z resztek europortu, który był na WrocLANie i PLC. Drużyna składa się z zawodników sprawdzonych zarówno online jak i offline i mam nadzieję, że zdążymy się zgrać odpowiednio do czasu RobimyLAN i ugramy coś na tym turnieju. Póki co skupiamy się na turnieju COD4 5on5 TP-Link hostowanym przez allplay.pl oraz lidze CyberGamer. Do zobaczenia w Warszawie!

Skład Frogs of War:

 • Jakub ‘MAx1’ Tloczek
 • Tomasz ‘Thagz’ Michalak
 • Piotr ‘DOORAY_’ Duraj
 • Krystian ‘lokos’ Rogacki
 • Jakub ‘WEAVE’ Konon

3 komentarze
 1. GL dooray i lokos :)

 2. Na ekranie strat time, no ale WEAVE w akcji!

  Dodaj Odpowiedź

   
  eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
  Logo
  Enable registration in settings - general