Gamers2 YO, czyli nowa drużyna Ocelota!

Większość osób, które chodź trochę interesują się grą League of Legends powinny znać hiszpańskiego gracza Carlosa “ocelote” Rodrígueza Santiago. Co w tym dziwnego?  Wraz z nową drużyną zdołał w krótkim przeciągu czasu awansować do czołówki Challengera zachodniego serwera!

ocelote

Gamers2 YO, tak właśnie nazywa się drużyna, która miała już okazje zajmować pierwsze miejsce w najwyższej lidze na EU WEST. Wraz z Carlosem grają tam miedzy innymi Freeze z Ninjas in Pyjamas, Jwaow, który reprezentował TCM Gaming oraz mousesports, Dioud, który też pożegnał się niedawno ze swoją organizacją Millenium, Samux, rodak Ocelota, grający w OverGaming. Z Gamers2 YO można jeszcze wymienić Morden’a, elitekiter’a, czy CrazyCaps’a.

leagueoflegendsocelote

Sama drużyna Gamers2 YO została stworzona 22 grudnia 2013 roku. Do tej pory udało się jej zdobyć 643 punkty (stan na 5.01.2014 9:00), co daje 4 miejsce w rankingu ligowym.  Taki wynik udało się zdobyć w przeciągu dwóch tygodni. Naprawdę robi wrażenie!

lolocelote

Czy Ocelote zdoła złożyć drużynę na miarę tej, która do niedawna reprezentowała barwy SK Gaming? Czas pokaże. Na razie Carlosowi oraz jego współtowarzyszą życzymy dalszych sukcesów w League of Legends. Poza tym dobrze by było znów zobaczyć Ocelota w jego charakterystycznych szalikach na największych turniejach świata!

Podziel się z nami swoją opinią

   Dodaj Odpowiedź

    
   eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
   Logo
   Enable registration in settings - general