GF Gaming CoD4 kończy wspólną grę

Na początku czerwca tego roku powstała na nowo drużyna Call of Duty 4 pod nazwą AMPOL. Pod koniec tego samego miesiąca dołączyła ona do organizacji GF Gaming, pod którego banderą grała do dnia dzisiejszego. Niestety na stronie GFG możemy przeczytać o oficjalnym zakończeniu wspólnej gry chłopaków.

Głównym powodem jest brak motywacji do dalszej gry. Więcej możecie się dowiedzieć z oświadczenia kapitana zespołu:

Co tu dużo mówić, trochę szumu, zwyżka ambicji bo zaczęliśmy reprezentować jedną z mocniejszych organizacji, a następnie szarość, nicość i na końcu „bam”. Tak w dużym skrócie można opisać całą tę otoczkę związaną z krótką historią nas jako zespół cod4 w GF-Gaming. Należą się podziękowania dla całego zarządu, który dał nam szansę po prostu bycia częścią gamingu i my z niej skorzystaliśmy a z jakim skutkiem? Na to pytanie każdy związany z naszym środowiskiem powinien sam sobie na to pytanie odpowiedzieć. Ja uważam, że kto nie spróbuje ten żałuje, że nie spróbował dlatego ja dobrze będę wspominał czas spędzony w tej organizacji. Jakubowi należą się podziękowania oddzielne, ponieważ to on tak naprawdę ze mną to zaczął, aby następnie dowiedzieć się o tym, że to już koniec. Chciałbym w tym miejscu także przybić „piątkę”, tym z którymi spędziłem czas po krótkiej aczkolwiek treściwej reaktywacji „nałogu”.

Szkoda, że tracimy solidny zespół na naszej scenie. Miejmy nadzieję, że chociaż część graczy z tej ekipy zostanie przy aktywnej grze. Na koniec skład byłej już dywizji GF Gaming:

 • Artur ”Talar” Karczmarczyk
 • Paweł „p4LLLL” Wojda
 • Marcin „jOk3R” Górecki
 • Aleksander „hiszpan” Dmowski
 • Patryk „pTX” Pawlak
 • Grzegorz „Dedek” Szyszka – menadżer

Źródło: GF Gaming

Podziel się z nami swoją opinią

   Dodaj Odpowiedź

    
   eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
   Logo
   Enable registration in settings - general