Gigabyte wprowadza klawiaturę dla graczy

Gigabyte to firma znana bardziej z produkcji podzespołów komputerowych, niż urządzeń peryferyjnych. Od pewnego czasu wprowadza sukcesywnie produkty dla graczy typu: myszki czy klawiatury. Jedną z nich jest najnowsza klawiatura: Gigabyte FORCE K7 Stealth Gaming Keyboard.

Gigabyte-FORCE-K7

Klawiatura jest typu slim, czyli jej klawisze są płaskie. Producent chwali się, że zastosował układ klawiszy ‘scissor-key’, który ma gwarantować wygodne i pewne wciskanie klawiszy.

Ponadto w FORCE K7 zastosowano anti-ghosting dla klawiszy: Q, W, A, S, D, lewego shiftu oraz spacji. Nie jest to żaden przełom, jeżeli chodzi o klawiatury dla graczy. Z pewnością jest to jednak przydatna funkcja, ale tylko dla graczy, którzy grają na WASD. Zawiedzeni będą zawodnicy preferujący strzałki, czyli np. gracze gier wyścigowych.

Dodatkowo klawiatura może być podświetlana na trzy kolory: niebieski, zielony lub cyjan ( odcień niebieskiego, blady i spłowiały / za wikipedia.pl). Mamy również możliwość zablokowania klawisze Windows za pomocą przycisku ‘winlock’.

Więcej informacji o produkcie można znaleźć na stronie Gigabyte.

3 komentarze
 1. cena jeszcze nie znana?

 2. Niestety nie.

 3. I co? Klawiatury dla graczy też będą zapowiadane pół roku przed Świętami żeby się przygotować na ich nadejście?! Minęło półtora miesiąca od wypuszczenia newsa i w sprzedaży nie ma. Sugerowana przez producenta cena za wysoka? O co chodzi?

  Dodaj Odpowiedź

   
  eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
  Logo
  Enable registration in settings - general