gORLES: ‘byłem najlepszy’

 

gorles-wywiad

Sławomir ‘gORLES’ Gorlewski to mój kolejny rozmówca przed turniejem RobimyLAN, który już w ten weekend odbędzie się w Warszawie. Największym osiągnięciem gORLESa w CoD4, to wygranie Xbox 360 w turnieju Deathmatch organizowanym w Złotych Tarasach przez Cybersport. Dodatkowo razem z kolegami wygrał Mistrzostwa Miast ESL reprezentując Płońsk. Aktualnie występuje w drużynie w Z!P4.

Marcin ‘doomciak’ Jesiotr: Cześć Sławomir! Ostatni turniej drużynowy na jakim grałeś, to Heyah Logitech Cybersport w 2008 roku. Wracasz do drużynowego grania po 5 latach. Czego oczekujesz po RobimyLAN?

Sławomir ‘gORLES’ Gorlewski: Cześć Marcinie ! Zgadza się, wracam do drużynowego grania. Jakiś czas temu zadzwonił do mnie petzor – w sumie po krótkim namyśle, powiedziałem “czemu nie”. Później jakoś znaleźliśmy pozostałych graczy – i tak stworzyliśmy zespół. Jeśli chodzi o lan – RobimyLan, to myślę, że może być to naprawdę udany turniej – z jednej strony będą naprawdę oldschoolwe zespoły , a z drugiej strony jest też parę nowych ludzi. Poza tym impreza organizowana jest w moim mieście.

fALA i gORLES
gORLES i fALA szykują formę na LANa.

Między 2008, a 2013 wziąłeś jednak udział w turnieju DM w Warszawie, gdzie niespodziewanie wygrałeś jedną z dwóch głównych nagród – Xbox 360. Jak to się stało i jak wspominasz tamten turniej?

Turniej DM w Warszawie wspominam bardzo dobrze. Nie przygotowywałem się do niego praktycznie wcale – po prostu pojechałem do Złotych Tarasów i wygrałem parę map. Tryb DM zawsze należał do moich mocnych punktów. Jak to się stało, że wygrałem tamten turniej ? Proste – byłem najlepszy.

Sądzisz, że jesteś w stanie sprawić taką samą niespodziankę razem z drużyną na RobimyLAN?

Myślę, że nie jesteśmy na tyle zgrani ze sobą, żeby powalczyć o najwyższe miejsca, ale zapewniam – damy z siebie wszystko. Poza tym jest to bardzo dobry moment na spotkanie się.

Jaki stawiacie sobie cel minimum przed turniejem?

Cel minimum to wyjście z grupy – będziemy zadowoleni jak go osiągniemy.

Kto w takim razie powalczy o zwycięstwo?

RobimyLan wygra wg mnie BANNED, a zaraz za nimi będzie CPL albo GF. Alsen natomiast ma problemy z formą i nie wydaje mi się, że odzyskają ją na turniej, chociaż wiem, że są bardzo mocni przede wszystkim offline – kiedy się skupią.

Turniej CoD4 5on5 TP-Link od allplay był swojego rodzaju przetarciem przed warszawskim LANem. Odpadliście w turnieju po porażce z rozpur. Jak oceniasz Wasz występ w tych zawodach?

Praktycznie wszystkie mecze graliśmy z marszu – tzn. mecz był o 20 , a o 19:55 każdy z nas jeszcze nie był w domu. Odpadliśmy, bo graliśmy nie na maks swoich możliwości. Mimo wszystko uważam, że allplay to bardzo fajna inicjatywa.

gorles-fala-smokr-bandi-bralak
gORLES, fALA, smokR, bandi, bralak – reprezentacja Płońska w CoD4

Co będzie z ZIP4 po LANie? Będziecie nadal grali czy rozejdziecie się?

Będziemy dalej grali, Jeżeli pojawi się jakiś nowy LAN, to na pewno będziemy chcieli w nim wystąpić.

Nie myślałeś, żeby zrobić drużynę z ludźmi z Płońska? W Hellgame jest bralak i bandi, w Banhammer oktab, jest jeszcze fALA.

Chętnie bym wziął udział w takim projekcie. Jakoś nikt nie wpadł na taki pomysł, żeby zebrać ludzi z okolic. fALA jest zakochany w Alsen, a bralak i bandi grają z Haxem Shaxem. No cóż.

Dzięki za rozmowę! Powodzenia i do zobaczenia na LANie.

Dzięki ! Do zobaczyska, chyba że pękną łożyska.

7 komentarzy
 1. dobry wywiad, widac ze spoko koles :D

 2. no widac widac :D

 3. “…Poza tym impreza organizowana jest w moim mieście…” Ja słyszałem, że w Warszawie :D

 4. mam dwa miasta :D

 5. Spoko wywiad, powodzenia na lanie :D

 6. Sławek ogarnięty człowiek , można się pośmiać i pograć w miłej atmosferze . Powodzenia na lanie .

 7. Sławek na mistrza !

  Dodaj Odpowiedź

   
  eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
  Logo
  Enable registration in settings - general