Gunrunners wygrywa HAL3000 Grunex #27

Czeski portal grunex.com w ostatni weekend zorganizował już 27 edycję swojego turnieju stacjonarnego w Call of Duty 4. Tym razem nosiła ona nazwę HAL3000 Grunex CoD4 LAN #27 i tradycyjnie odbyła się w praskiej kafejce Battlezone. Udział w turnieju wzięło 16 drużyn. Było to doskonałe przetarcie przed międzynarodowym turniejem New Hope, który ma się odbyć w Czechach pod koniec miesiąca.

Faworytami od początku wydawali się gracze Cyborg Factory, z którymi pierwszy raz na LANie w jednej drużynie zagrał słynny czeski snajper Jan ‘paradox’ Duchon. Niespodziewanie przegrali oni w półfinale z drużyną Gunrunners o.s. 13-11 na mapie Crossfire. O sile Grs stanowili: Nikolai ‘Mazarini’ Lazarev oraz Jiří ‘neitheR’ Černý. Warto zauważyć, że neitheR zastępował paradoxa w CGF na Infinity Csarnok LAN na Węgrzech.

W drugim półfinale zmierzyły się ekipy Team-Slowvirus oraz eEriness.Seasonic. Minimalnie lepsi okazali się zawodnicy Slowvirus, którzy po dogrywce zwyciężyli 16-13. eEriness w meczu o 3 miejsce nie miało za wiele do powiedzenia. Europejscy potentaci z CGF nie dali im żadnych szans wygrywając 13 do 5.

gunrunners
Gunrunners niespodziewanie pokonali CGF w półfinale.

 Mecz finałowy był jedynym spotkaniem turnieju rozgrywanym w systemie best-of-three, czyli do dwóch wygranych map. Pogromcy CGF nie dali szans graczom Slowvirus pewnie zwyciężając obie mapy i to oni zabierali do domu nagrody przyznawane za pierwsze miejsce.

Klasyfikacja końcowa HAL300 Grunex CoD4 LAN #27:

 •  Czech Republic Gunrunners o.s. (northzor, spy, adamelo, Mazarini, neitheR)
 •  Czech Republic Team-Slowvirus  (sunspinx, frenk, foxx, reveleR, minaj)
 •  Czech Republic Cyborg Factory (Glady, blade, jANYY, cDe, paradox)
1 Komentarz
 1. takie uroki BO1 ;)

  Dodaj Odpowiedź

   
  eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
  Logo
  Enable registration in settings - general