I edycja eWojownik & muflon 5v5 Night Cup za nami

Wczorajszego wieczoru odbyła się pierwsza edycja turnieju online organizowanego przez portal eWojownik.pl a także Damiana “muflon” Śmiesz. Wzięła w nim udział dosyć duża liczba polskich drużyn, bo aż 16.

4nJiliV

Zwycięzcą pierwszej edycji eWojownik & muflon 5v5 Night Cup została drużyna ETEK, która zgarnęła główną nagrodę w wysokości 100zł. Zaraz za nimi, czyli na drugim miejscu uplasowała się drużyna tRICKY. Z tego miejsca chcielibyśmy zaprosić was graczy na drugą edycję turnieju który odbędzie się w ten weekend. Więcej informacji pojawi się w środku tygodnia.

Faworytami turnieju od początku była drużyna ETEK. Są oni w trakcie intensywnych przygotowań do międzynarodowego turnieju, który w sierpniu odbędzie się w Pradze. Poświęcają sporo czasu na grę i są w bardzo wysokiej formie. W półfinale mieli, jednak bardzo trudną przeprawę z miksem graczy byłego BANNED oraz mniej znanych graczy, która w turnieju wystąpiła pod nazwą REAL. Po trzech niezwykle zaciętych mapach ostatecznie lepsi okazali się gracze ETEK.

W drugim półfinale zmierzyli się graczy TrickyNation oraz  GameFaction. Ten pojedynek nie był już tak zacięty. Zdecydowanie lepsi okazali się zawodnicy tRICKY, którzy zdominowali  GameFaction na obydwu mapach.

Finał turnieju był zacięty, jednak to ETEK cały czas kontrolowało wynik. Po dwóch wyrównanych mapach, to ostatecznie dEvianCe i spółka okazali się najlepszymi graczami pierwszej edycji eWojownik & muflon 5v5 Night Cup! Gratulujemy.

Wszystkie wyniki spotkań znajdzieciew tym wpisie.

Klasyfikacja końcowa:

 ETEK ( dEvianCe, AFM, hiton, EmEryT, SNIKK ) – 100

img/2.png tRICKY (DENISLAW, CYMEK, pukiz, NIEKU, vkkaaa )

 

eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
Logo
Enable registration in settings - general