idk.net kolejnym składem na scenie

Odnośnie tego, że polska scena Call of Duty 4 przeżywa teraz odrodzenie, to już nikt nie ma wątpliwości. Z każdym dniem powstają nowe zespoły, a kolejnym z nich jest: idk.net.

Inicjatorami powstania klanu byli: Mateusz ‘dksT’ Ratkiewicz, który w drużynie będzie władał karabinem snajperskim oraz Maciej ‘ikstrim’ Filip. Warto dodać, że obaj gracze poszukiwali drużyny również na naszym forum. Udało im się namówić do wspólnej gry Amadeusza ‘dEST4R’ Wlekłego. Po rozstaniu z nomercy Amadeusz nie pozostawał długo bez zespołu i będzie na pewno mocnym wsparciem dla swoich nowych kompanów.

destar
dEST4R narazie nie zagra w nomercy / fot. my-nomercy.pl

W nowej formacji zobaczymy również Rafała ‘edQ’ Buławskiego oraz Michała ”f4nciak” Gajek. Kilka słów do powiedzenia na temat powstania idk.net ma jej snajper, dksT:

Siema! Wraz z graczem ikstrimem postanowiliśmy skleić ciekawy team na najbliższego lana w Warszawie. Po długich poszukiwaniach udało nam się znaleźć trzech graczy którzy pasują do nas skillem. Każdy z nas był już na lanie i wiemy co potrafimy grac. Najbliższym naszym wyzwaniem będzie cup allplay w którym mamy zamiar zając jak najwyższa lokatę. Mam nadzieje ze będzie nam się dobrze grało i możecie nam tego życzyc! Widzimy się w Warszawie! Elo!

Skład idk.net:

  • Mateusz ‘dksT’ Ratkiewicz
  • Maciej ‘ikstrim’ Filip
  • Rafał ‘edQ’ Buławski
  • Amadeusz ‘dEST4R’ Wlekły
  • Michal ‘f4nciak’ Gajek
eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
Logo
Enable registration in settings - general