Infinity Csarnok LAN #17 zapowiedziane

Na naszym portalu kilkukrotnie mogliście już przeczytać o regularnie odbywających się na Węgrzech turniejach z serii Infinity Csarnok LAN. Jest to największa impreza BYOC (jeździmy z własnymi komputerami) w tamtym kraju. Przeważnie podczas jej trwania odbywają się zawody w Call of Duty 4. Tym razem będzie podobnie.

icl-16-zwycięzcy
SnoopYGamE – zwycięzcy turnieju CoD4 na ICL #16. / fot. lanseries.hu

Poprzednią edycję turnieju CoD4 wygrała drużyna SnoopYGamE. Pisaliśmy o tym tutaj. Drugi raz z rzędu na Węgrzech wygrywali Czesi. Kolejną okazję do odzyskania prymu we własnym kraju węgierscy zawodnicy będą mieli w dniach 23-25 sierpnia. Tradycyjnie wydarzenie będzie odbywać się w miejscowości Vac. Nie podano jeszcze wysokości wpisowego od jednego gracza, ale zazwyczaj jest to kwota w granicach 4500 HUF (około 62 PLN).

Call of Duty 4 oczywiście nie będzie jedyną platformą rozgrywek podczas ICL #17. Pozostałe gry turniejowe to Counter Strike 1.6, Counter Strike: Global Offensive, Call of Duty 2 oraz Battlefield 3. Ponadto ma się odbyć również turniej indywidualny na PlayStation 3, jednak nie wiemy w jaką grę.

Strona turnieju: lanseries.hu

Podziel się z nami swoją opinią

   Dodaj Odpowiedź

    
   eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
   Logo
   Enable registration in settings - general