Już wkrótce publiczny serwer CS:GO od eWojownik & 1shot1kill!

Miło jest nam poinformować, że już niedługo zostanie uruchomiony nasz pierwszy publiczny serwer w Counter-Strike: Global Offensive ! Został on w całości za sponsorowany przez firmę 1shot1kill, przez co będziecie mogli przetestować jakość ich usług, także na platformie CS:GO.

Jako, że będzie to nasz pierwszy serwer publiczny na platformie Counter-Strike: Global Offensive, prosimy Was czytelnicy o pomoc! Kierujemy do Was pytanie, czy macie może jakieś pomysły na to, by nasz serwer ulepszy w jakiekolwiek dodatki, których brakuje Wam na swoich ulubionych serwerach?

A może jest coś, co Wam wręcz uprzykrza grę w Counter-Strike: Global Offensive i na pewno byście to chcieli usunąć? Będziemy wdzięczni za Wasze pomysły oraz opinie, które dodawać możecie pod tym newsem w komentarzach lub na naszym eWojownikowym forum! Zachęcamy także do kontaktu z nami, wszelkie informacje znajdziecie na głównej stronie w zakładce “O nas”!

Sam serwer publiczny powinien ruszyć już wkrótce. Aby dowiedzieć się więcej, śledźcie naszą stronę, forum oraz fanpage na Facebook’u!

1s1k_baner_500x100

Podziel się z nami swoją opinią

   Dodaj Odpowiedź

    
   eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
   Logo
   Enable registration in settings - general