Karuzelę transferową czas zacząć!

Wczoraj dopiero co zakończyliśmy turniej RobimyLAN, a już mamy zmiany w czołowych drużynach. Zmiany po LANach zazwyczaj następowały, ale nie tak szybko i nie tak istotne jak to ma miejsce teraz.

banned-robimylan

Pierwsza oficjalna zmiana, to odejście Mateusza ‘EmEryT’ Zawistowskiego z BANNED na rzecz ETEK. Zmiana dość zaskakująca, ponieważ wczoraj BANNED drugi raz z rzędu zajęło drugie miejsce na polskim LANie. EmEryT prawdopodobnie liczy, że z nowymi kompanami uda mu się wreszcie pokonać Clan Poland. Nie wiadomo jeszcze jak dalej potoczą się losy BANNED. Miejmy nadzieję, że znajdą piątego gracza i pozostaną na scenie. O transferze wypowiedział się EmEryT:

Ta zmiana była planowana od jakiegoś czasu. Na wstępie transfer miał przebiegać razem z Melo. Niestety Dominik rozmyślił się i po kilku dniach dostałem kolejną propozycję zmiany drużyny, której efekt widać właśnie teraz. Mam nadzieję, że nie popełniam żadnego błędu, a rozstanie odbyło się w sprzyjających okolicznościach. Mimo wszystko dziękuje za grę wszystkim członkom BANNED, również tym byłym.

Zmiany w ETEK i BANNED nie będą wyjątkami na scenie. Kamil ‘r0lka’ Płowik postanowił opuścić ALSEN Team ze względu na brak dalszej motywacji do gry w ALSEN i chęć spróbowania sił w innym zespole. Nowy skład ALSEN zostanie ogłoszony w późniejszym terminie.

Kolejne roszady na scenie, to tylko kwestia czasu.

4 komentarze
 1. DO ALSEN DOSZEDŁ SNIKERS H@H@H@H

 2. Hahahayahaha

 3. Ach te zmiany … :D

  Dodaj Odpowiedź

   
  eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
  Logo
  Enable registration in settings - general