kbw za WEAVE w fow

Drużyna Frogs of War Europort Media została zmuszona do przeprowadzenia zmiany w swoich szeregach. Dotychczasowy snajper tego zespołu – Jakub ‘WEAVE’ Konon – musiał przerwać swoją karierę gracza z powodów osobistych. Jego miejsce zajmie Emil ‘kbw’ Wierzbicki.

weave
WEAVE kończy z graniem

kbw nie będzie władał karabinem snajperskim w nowej drużynie. Do snajperki wróci Piotr ‘DOORAY_’ Duraj. W pewnym sensie jest to podwójna zmiana w składzie Żab.

fow musi jak najszybciej zgrać się z nowym zawodnikiem, ponieważ w najbliższych dniach czeka ich bardzo trudne spotkanie w ramach turnieju CoD4 5on5 TP-Link, gdzie w pierwszej rundzie drabinki wygranych zmierzą się z Clan Poland. Dodatkowo do turnieju lanowego RobimyLAN zostało już mniej niż miesiąc, także terminy gonią. O tym wszystkim w swoim oświadczeniu wspomina również DOORAY_:

Bardzo mi przykro z powodu końca kariery Jakuba “WEAVE” Konona, ponieważ świetnie mi się z nim grało przez ten miesiąc i w tym miejscu chciałbym go serdecznie pozdrowić. Ale jest też trochę szczęścia w tym nieszczęściu – powróciłem do pozycji, na której mam najwięcej doświadczenia i będę mógł się prawdziwie wykazać. Dlatego też wzięliśmy SMG za WEAVE’a. Wybór padł na Emila „kbw” Wierzbickiego. Chcę też podziękować za “testy” m.in. dest4rowi, któremu życzę szybkiego powrotu do zdrowia po operacji ! Myślę, że z Emilem będzie nam się grało jeszcze lepiej i mam tylko nadzieję, że damy radę się odpowiednio przygotować na RobimyLAN. Do zobaczenia w Warszawie, gracze!

Skład Frogs of War Europort Media:

 • Jakub ‘MAx1’ Tloczek
 • Tomasz ‘Thagz’ Michalak
 • Piotr ‘DOORAY_’ Duraj
 • Krystian ‘lokos’ Rogacki
 • Emil ‘kbw’ Wierzbicki
7 komentarzy

  Dodaj Odpowiedź

   
  eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
  Logo
  Enable registration in settings - general