Kielecensis LAN oficjalnie zapowiedziany

Od jakiegoś czasu na naszym forum trwała debata odnośnie turnieju LANowego, który ma odbyć się w Kielcach. Sprawa była załatwiana przez pewien czas, ale teraz już wszystko zostało ustalone. Turniej Kielecensis LAN odbędzie się w dniach 7-8 września w Szkole Podstawowej nr 2 przy ul. Kościuszki 5.

cpl-wygrana
Czy ktoś zatrzyma Clan Poland w Kielcach?

Zawody będą rozgrywane na 10 komputerach dostarczonych przez graczy ze sceny. Wpisowe na turniej wynosi 400 zł od drużyny, a pula nagród jest 10 razy większa. Najlepszy zespół wzbogaci się o 2000 zł, finalista o 1200 zł, a za najniższy stopień podium przewidziano 800 zł. Ponadto wszystkie drużyny z ‘pudła’ zostaną nagrodzone pamiątkowymi medalami, a zwycięzcy dodatkowo pucharem. Przewidziano również gadżety dla najlepszej trójki, nagrodę specjalną dla jednego z zawodników oraz napoje dla wszystkich uczestników.

Serwis eWojownik.pl obejmuje patronat medialny nad turniejem oraz oczywiście przeprowadzi relację z zawodów. Na łamach naszego portalu ukażą się również wywiady przedlanowe, a na miejscu postaramy się przeprowadzić videowywiady.

Wszystkie szczegółowe informacje na temat Kielecensis LAN możecie znaleźć na stronie: ewojownik.pl/kielecensis-lan/ oraz na fanpage’u turnieju.

1 Komentarz
 1. Organizatorzy:
  Robert „Robi” Kloiber, Piotr „fALA” Falęcki
  No to ten lan bd najlepiej jak to mozliwe zorganizowany :)

  Dodaj Odpowiedź

   
  eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
  Logo
  Enable registration in settings - general