Kolejna edycja GameZoneKRK przed nami!

W grudniu 2013 roku odbyła się pierwsza edycja eventu gamingowego GameZoneKRK. Miejscem zmagań był jeden z najsłynniejszych hotelów w Polsce – krakowskie Forum. Drugą edycję zobaczymy w zupełnie nowym, o wiele większym miejscu!

gamezonekrk1

Przypomnijmy jeszcze pierwszą edycję. W Krakowie mogliśmy zobaczyć turnieje w najpopularniejsze gry komputerowe – League of Legends, DOTA 2 oraz StarCraft II. Wydarzenie w ciągu dwóch dni odwiedziło ponad 5 000 ludzi.  Oprócz tego odbyły się prelekcje oraz spotkania na żywo z gwiazdami kanałów Youtube m.in. duetem Rock&Rojo, CTSG87, Tivoltem i Kubsonem czy ekipą Jarock.pl.

gamezonekrk2

Druga edycja GameZoneKRK zawita do EXPO Kraków, jednej z najnowocześniejszych hal targowych w Polsce. Podobnie jak w tamtym roku, cała impreza będzie biletowana.

gamezonekrk3

Organizacją imprezy ponownie zajmie się Grupa MANTA, która działa nieprzerwanie od 1999 roku. Przez ten okres Grupa MANTA zaliczyła kilkaset udanych produkcji eventowych: konferencji, spotkań, kongresów, premier, wystaw. Nie zabraknie także firmy Concept Music Art. Firma powstała w 1998 roku, od ponad dekady zapewnia usługi na najwyższym poziomie w zakresie organizacji i produkcji eventów o różnym rozmiarze i charakterze. CMA zajmowała się obsługą techniczną największego na świecie wydarzenia dla graczy komputerowych INTEL EXTREME MASTERS w Katowicach.

Nie może tutaj zabraknąć firmy Targi w Krakowie, która jest właścicielem i wyłącznym operatorem Międzynarodowego Centrum Targowo-Kongresowego EXPO Kraków.

Podziel się z nami swoją opinią

   Dodaj Odpowiedź

    
   eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
   Logo
   Enable registration in settings - general