Kolejna wygrana ETEK W eWojownik & muflon 5v5 Night Cup

Trzecia edycja eWojownik & muflon 5v5 Night cup #3 już za nami. Gracze toczyli potyczki na znanej nam wszystkim platformie Call of Duty 4 w trybie Search & Destroy.W tej edycji cupa wzięła udział rekordowa liczba formacji, bo aż 24.

EvnzGow

Turniej obfitował w wiele znakomitych drużyn, takich jak ETEK, CPL, 1puRe, bądź Mixownicy, czyli drużyna złożona z graczy ALSEN-Team, a także byłych gwiazd CoDa. Ostatecznie najlepsi okazali się zawodnicy drużyny ETEK, udowadniając tym samym po raz kolejny, że są w bardzo wysokiej formie.

Półfinał turnieju to spotkanie dwóch czołowych polskich drużyn. Mowa tutaj o ETEK i Clan Poland. Po dwóch wyrównanych mapach, jednak to gracze hitona i spółki okazali się lepsi. Warto dodać, że zawodnicy cpl nie grali w optymalnym składzie, ponieważ nie uzupełnili jeszcze luki po stracie Huberta ‘Hero?!’ Kuca na rzecz ALSEN-Team.

W drugim półfinale mogliśmy oglądać pojedynek drużyny TBA przeciwko 1puRe. Po dosyć jednostronnym spotkaniu gracze TBA musięli uznać wyższosć 1puRe.

Finał turnieju był bardzo wyrównaną walka pomiędzy 1puRe i ETEK. Po trzymapowym, zaciętym meczu, lepsza okazała się drużyna ETEK, zgarniając tym samym nowiutki dysk TRANSCEND o wartości 300 zł. Warto wspomnieć, iż chłopaki z ETEK wygrali każdą dotychczasową edycję zawodów organizowanych przez portal eWojownik i Damiana ‘muflon’ Śmiesz.

Wszystkie wyniki spotkań znajdziecie w tym wpisie.

Klasyfikacja końcowa:

 ETEK ( dEvianCe, AFM, hiton, EmEryT, SNIKK ) – (1x Transcend StoreJet 25 H3P 1TB 2.5″ USB 3.0)

img/2.png 1puRe (Killsone, CYMEK, pukiz, Melo, xONG)

Zwycięzcą gratulujemy, a wszystkich chętnych zapraszamy do wspólnej rozgrywki w przyszłości.

5 komentarzy
 1. ładna walka w finale, miło się oglądało :)

 2. CPL grało mixem, zapomniałbym dodać ze jestem kretem

 3. dwoch bylo. jestem brudziem

  Dodaj Odpowiedź

   
  eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
  Logo
  Enable registration in settings - general