Korzystne ceny w Media Markt

Media Markt to sklep oferujący różnego rodzaju sprzęt elektroniczny (AGD, RTV, komputery, aparaty fotograficzne, asortyment drobny, płyty CD, DVD, słuchawki itp.). Jest to wyjątkowo znana marka w całej Polsce (oraz w Europie). Media Markt bardzo silnie się reklamuje, głównie w telewizji i lokalnej prasie. Dzięki temu oddziały są licznie odwiedzane przez klientów (w Polsce istnieje 54 oddziałów stacjonarnych). Klienci mogą także dokonać zakupu w sklepie internetowym.

Kod rabatowy Media Markt

Kod rabatowy Media Markt jest proponowany klientom sklepu za darmo. Można go znaleźć na stronach typu: www.zrealizujkupon.pl. Dzięki ofertom zebranym na tej stronie klienci mogą zaoszczędzić nawet do kilkudziesięciu procent wartości kupowanych produktów. Korzystanie z kodu jest bardzo proste: wystarczy na niego kliknąć, a po przekierowaniu na stronę sklepu rabat Media Markt od razu zostanie naliczony.

Pozostałe promocje Media Markt

Do najczęściej wykorzystywanych obecnie promocji należą:

 • Phillips wciąga VAT

Wszyscy klienci, którzy do 15 kwietnia 2016 r. kupią jeden z wybranych modeli odkurzaczy lub żelazek Phillips za minimum 299 zł, mają szansę na odbiór 23% wartości zakupu. Wystarczy, że po dokonaniu zakupu, zarejestrujemy go na stronie internetowej. Zwrot nastąpi w terminie 30 dni.

 • Kup zmywarkę Electrolux i odbierz zestaw naczyń

Jeśli do 7 czerwca 2016 r. kupimy zmywarkę firmy Electrolux, mamy szansę na odbiór zestawu kieliszków do wina Purismo Wine (przygotowano 184 zestawy, po 4 kieliszki w każdym) lub zestawu szklanek Purismo Specials (przygotowano 411 zestawów, po 4 szklanki w każdym). Zarówno kieliszki, jak i szklanki zostały przygotowane przez firmę Villeroy&Boch.

 • Wyraź opinię i odbierz bon podarunkowy

Po dokonaniu zakupu warto umieścić swoją opinię na temat kupionego produktu na stronie www.mediamarkt.pl. Co miesiąc sklep wybiera 5 najciekawszych opinii i nagradza ich autorów bonami podarunkowymi o wartości 100 zł (dostępne 3 bony), 200 zł (dostępny 1 bon) lub 300 zł (dostępny 1 bon).

Podziel się z nami swoją opinią

   Dodaj Odpowiedź

    
   eWojownik - gry, sprzęt dla graczy, eSport.
   Logo
   Enable registration in settings - general